Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

болото

11 октября´05 9:28 Просмотров: 524 Комментариев: 1
Швидкість. Лівосторонній рух. Друга смуга. Чорна машина. Тоновані вікна. Кортеж. Траса. Довжелезна траса з одного кінця закінчується горизонтом, а іншим упирається в влике місто. Зараз воно в ранковому тумані, видно тільки ситуети найвищих будинків. Траса проходить по мосту, який стоїть на якомусь болоті - внизу біля мосту воно відступило метрів на 30 - опори мосту стоять у воді, але далі в клубнях ранкового туману видно очерет, верби, рогозу і час від часу невеликі плеса з темною водою. В чагарниках вздовж мосту стоїть якесь село - біленькі побілені хатки, де не де по подвір`ях ходять люди - дуже рано, годин 5 літнього ранку. Через село проходить дорого по якій їде щось грузове, мабуть то ГАЗ. Дорога місцями затоплена, але то не лякає водія ГАЗу - він сміло заїжджає в воду - вода навіть до дверей не достає. "Як там живуть люди? Як можна постійно жити в такому болоті?" Але зараз про це не має часу думати.
...
- 31.
- Пройшов
- 32
- Пройшов
- Перший, крайній - ліво, синя
- Прикрив... Пройшов
- 33
- Пройшов
...

Офіцер на передньому сидінні відліковує контрольні точки, дає вказівки супроводу. Об`єкт схилився над якимось документом, робить вигляд що читає, та насправді куняє - в ньго сьогодні буде важкий день. Якщо він настане.

За вікном велике озеро, сильний вітер відхиляє прапорець на машині вбока, не зважаючи на високу швидкість. Де не де на озері сидять рибалки, їх вже перевірено, за ними стежать, нічого переживати.

Знов болото, місто попереду стало чіткішим - туман розвіюється. Біля очерету стоїть віз з конем. По коліно в воді. Дивно.. Хазяїн. Де хазяїн? Верболоз трози збоку воза - тіні щось блиснуло. Там двоє. Команди офіцеру викрикуються на автоматі. Ривок. Спиною в вікно. Удар. Іще удар. В очах темніє.. Для об`єкта день таки настане.
Пожаловаться
Комментариев (1)
netu  (аноним)  15.11.2005, 01:46
Оценка:  0
netu
С днем рождения..! :)
Реклама
Реклама