Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

800.Shureyu. Шурею.

4 марта´16 19:20 Просмотров: 293 Комментариев: 0

 

Путін повинен бутизнищеним! Причому однозначно! Як злочинець, який здійснює жахливі злочини,включно із геноцидними, безкарно!

Причому знищення Путінанайбільше потрібно народу Росії, не говорячи вже про Україну і українців, пронароди всього світу. Він тримає народи у тюрмі, позбавляючи волі! Як тількиукраїнці вирішили, що їм краще жити вільними, заможними, здоровими, з середньоютривалістю життя більшою за 80 років, як в ЄС, ніж підневільними, бідними,хворими, з середньою тривалістю життя чоловіків 62 роки, як в Росії, так Путінзразу ж поліз в Україну з війною, із своїми, давно вже спланованими,спецопераціями. Щоб позбавити українців свободи. В Росії до 55 річного віку недоживають 25% громадян, для порівняння, в США до 55 річного віку не доживає 1%населення. Тобто Путін геноцидний злочинець, який позбавляє кожного російськогочоловіка, кожного середньостатистичного, права на 20 років життя! Хіба за такийзлочин не можна було притягнути Путіна до відповідальності? Не притягнули!Ніхто! Всі його бояться, - він вбиває всіх, хто з ним не згодний. Навіть я,особисто, просив про його арешт: генерального прокурора Росії Ю.Чайку; міністраоборони РФ С.Шойгу, якому говорив, що у разі негативного резонансу ти йогоповинен пристрелити «про спробі втечі», - народ Росії потрібно було рятувати, ане бандитів ФСБ, які узурпували владу в РФ; голову слідчого комітету РФА.Бастрикіна… Всі бояться! Я багато років тому, ще у першу чи другу каденціюПутіна на посаді президента Росії говорив йому: «Подавай у відставку і сидитак, щоб тебе ніхто не знав, не бачив і не чув!». Я так робив користуючисьтодішньою повагою до Б.Єльціна, вважаючи, що Путін це намісник Єльціна?! Але нетут то було!? Путін поліз вверх!

Але знищити Путінапотрібно не тільки і не стільки за те, що він геноцидний злочинець, як за те,що він… прос*ав Росію на віки вічні! За це Путін повинен вмерти! Однозначно!Без будь-яких спроб, будь-кого, врятувати його життя!  У цьому зацікавлені всі росіяни, особливоросійські націоналісти, які ще не втратили можливість мислити! Бо Путін стількизлочинів на себе навішав, що ним зацікавились вже давно прибульці, які прибулидо нього у мозок і спостерігають за ним! За його державною владою Росії! Зайого російським генералітетом! За ключовими російськими офіцерами і іншимивпливовими громадянами…  Їх усіхприбульці підключили під психотронні технології, коротко під промені, (підбіоробототехнології космічної медицини…), всім повісили х*ї, щоб вони не моглиї*атись, щоб думали, щоб знали, що у них у мозках, хтось сидить, для чогось…При достатньому нарощенні контролюючих психотронних потужностей, можливостей,всі зазначені шакали, вся російська войовнича шушера і шваль, зможуть робититільки те, що їм будуть дозволяти прибульці із того, що вони вміють робити… Невдаючись у деталі цього, - це за межами моєї компетенції, я, - біоробот, Я, -це не Я! Я, - це прибульці, які прибули у мій мозок і керують ним, інформацію яотримую по каналам космічного біологічного радіозв’язку, автори інформації і їїдостовірність мені можуть бути невідомі… Мій жанр такий, публіцистиний,літературний, - писати під катуваннями променями. Путін прос*ав Росію, - ніколибільше Росія не стане наддержавою, його жадібність, особливо до територій чужихнацій,  призвела до того, що вся російська верхівка буде сидіти під променями, небуде ї*атись, буде корчитись від болю  іробити тільки те, що їй дозволять робити прибульці. На зміну померлого чизнищеного російського діяча прийде новий, який буде підключений також підпромені…

Путін, тобі кращепокінчити з життям самогубством, - це найоптимальніший вихід для Росії. Якщо тиссиш застрелитись сам, - попроси про це своїх психотронних шакалів, які променямиможуть зробити це дуже швидко і просто, мені вони це демонстрували, я був вжеза мить до суіцидальної смерті, один раз у Москві, другий раз в Україні,  тому я тобі говорю, це дуже просто, нестрашно зовсім… Покажи бодай так, що у тебе є бодай щось чоловіче, відповідальнеперед російським народом… Ти боявся, боїшся і будеш боятись бандитів, особливопсихотронних, особливо тих, які катують мій мозок, які самі про себе сказали,«…мы во всем виноваты и заслужили уничтожения…», - ти побоявся їх знищити, затенавбивав стільки людей? Який же із тебе гарант прав і свобод громадян, якщо тибоїшся знищувати бандитів? Які катують, вбивають, ніколи, ні в чому не виннихлюдей? Навіть у моїй темі, ніколи ні в чому не винних, тобто ти на практицідовів, що ти боїшся бандитів, боїшся їх знищувати, навіть тих, хто сам про себеговорить, що він «…заслуговує знищення…», зате вбиваєш всіх, хто проти тебе, твої ж, російські, правозахисники,тобі вже нарахували, здається 28 чоловік, яких ти знищив за те, що вони протитебе, за те, що вони тебе не сприймають як керівника державного рівня, якгаранта прав і свобод громадя, який за останні, майже 20 років, так і не поставивпитання про право громадян Росії на життя, (на 20 років життя), тому, краще,стріляйся, можеш повіситись, - це, як говорить інтернет, найпростіший,найефективніший способ покінчити з життям. Більше жити тобі не можна! СаддамаХусейна повісили за 46 доведених вбивств, ти, твої психотронні бандити, тількиу моїй темі знищили більше! Де ти працював і що ти заробив, гнида кримінальна,якщо твої пси не дозволяли мені працювати, (променями), доводячи до похилоговіку в жебрацтві і хворобах під щосекундними катуваннями, особливо вночізамість сну?! Ти, собака кривава, ніде не працював, ти добивався до мене задопомогою згвалтів, щоб перетворити мене у раба у бандитів підприємців, навітьв Україні теж, утримуючи під щосекундними катуваннями, бідним, хворим… Я непрощу! Я зараз попереджаю всіх твоїх собак, включно із психотронними, їхніхсопливих холуїв і собутильників в Україні, - українських  рабовласників часу Порошенка: «Дернетесь, -смерть! Шакалы!».  Якщо твої сопливі, криваві собаки визнали, що«… мы во всем виноваты и заслужили уничтожения…»,то ти тим паче заслужив на знищення! Оскільки ти їхній верховний головнокомандувач.

Я не прощу! У будь-якомувипадку, - я тебе знищу!

 Але у цій публікації я інформую твій народ,замучений твоїми бандитами до повної, до абсолютної слухняності бандитам,членам їхніх родин, та їхній каральній медицині, таким чином, щоб навіть вРосії не залишилось жодної людини, яка б не хотіла тебе знищити! Бо ти прос*авРосію! Як самостійну, як повноцінну державу! Вся твоя верхівка знаходиться підпсихотронним ковпаком прибульців! «Дернетесь, шакалы, - смерть!». Ненавиджу потвор! Якщо тине будеш вчасно знищений, я знищу всіх, хто займається злочинами безкарно,особливо від лікарів, -  психотроннихшакалів, від  військових прокурорів, … Ятільки запитаю у них у всіх: «Ну что пацаны? Нажрались? Нае*лись? Накатались? Нахохотались? Наразвлекались?...».  А перед смертю ще запитаю: «А хто той, із –за кого ви не ї*етесь?». «Сидите, шакалы,с повешенными х*ями и думайте, что вы е*етесь!». А тепер, гнида, «уходи из армии».

Не покінчиш з життямсамогубством, тебе знищать твої «русскіє нацики», які вже майже розібрались, щоти прос*ав Росію і як, - вся твоя верхівка під променями прибульців, ніколи вжеРосія не зможе бути самостійною, та ще й наддержавою, - гори озброєнь, ядерназброя РФ, психотронна зброя РФ не допоможуть вже Росії ніколи, тому, що мозкитвоєї верхівки під ковпаками, під променями…

Русскій народ, ну якповоювали із українцями? Показали свою зверхність над українцями? Воюйте ще!Показуйте ще! «Останкіно», а ви як, повоювали із українцями? Показализверхність Росії і русскіх над Україною і українцями? Воюйте ще! Показуйте ще!Воюйте і показуйте до тих пір, поки х*й у Путіна не почне підніматись! Як і уШойгу, як і у всієї верхівки російської!

Російський народ,перетворений ФСБ і «Останкіно» у стадо баранів, слухняних бандитам, членамїхніх сімей, та їхній кривавій каральній медицині,  ще будете підкорятись бандитам? Чи будете «шинипалити»? Тепер ви знаєте кого ви вибирали у владу Росії? Тих, хто прос*авРосію, тепер уже назавжди!  Я спробую васзахистити, якщо ви будете порядними, - я його все рівно знищу, як бандита, якийздійснює злочини безкарно! Особливо проти народу Росії.  Таким скотам жити не можна, - Бог непростить!

Росія більше ніколи небуде самостійною державою! Щоб знали як не визнавати Україну державою,називаючи «недогосударством», а українців самостійною нацією? Цікавий народРосії, цікава в Росії пропаганда, - російський народ не зміг у Путіна добитисьреалізації навіть права на життя,і, в той же час, не визнають українців нацією?Україну державою? Ну що, народ Росії, потрібно бути рівноправними? Чи хочтебути зверхніми? Наказувати? Примушувати? Знищувати, якщо не підкоряються?

Звичайно є претензії,наприклад, до міністрів оборони, (до лікарів армії), до інших, щоб вони знали,як захищати бандитів, псхотронних і класичних, а не порядну частину цивільноївлади.  Щоб знали як катувати ніколи ні вчому не винних людей, - для розваг…

Чому я виніс такийзаголовок, - «Шурею»? «Шурей», - це псевдонім одного із русскіх громадян, якогознають багато моїх віртуальних друзів на сторінках соціальних мереж! Вінвзагалі то ні при чому, - просто колись він виступив проти мого антипутінськогокоментара, назвавши Путіна «найрозумнішим із усіх, існуючих на земній кулі,президентів». Я хотів йому відповісти тоді, але не спромігся.

Мені здається, що не можебути найрозумнішим із усіх президентів, такий президент:

який боїться правди;

який боїтьсяінтелектуального суперництва, тому боїться тих, кого не може «заткнути за пояс»своїм інтелектом, тому знищує, як, наприклад, Б.Нємцова;

який керує народом задопомогою страху, так утримуючи народ в покорі;

який на посаді президентадержави займається злочинними спецопераціями;

який не визнаєверховенство міжнародного права і права громадян;

який довів, своїмкеруванням, середню тривалість життя чоловіків Росії до 62 років, на 20 роківменше, ніж в ЄС, тобто який забирає у кожного середньостатистичного росіянинаправо на 20 років життя, у кожного;

який не має таких друзів,які б могли йому х*й поставити, оскільки він не володіє такими якостями особи,з якою хотіли б дружити порядні люди;

який боїться бандитів, якіграбують, катують, вбивають, тероризують народ променями;

який починає війни протиніколи ні в чому не винного такого народу, який хоче бути вільним, заможним,здоровим;

який своєю злочинною зверхнахабністю, бажанням перетворити Росію у найстрашнішу бандитську державу усвіті, яку б боявся весь світ, якій все можна… втрачає самостійність своєїдержави, колишньої наддержави. Щоб Росія була самостійною державою потрібно,щоб у російського державного керівництва х*ї стояли, а Путін, не ї*еться! Що тоза держава?   Яка в неї армія та спецслужби,яка державна безпека, яка медицина, яка наука, який ВПК, якщо своєму верховномуголовно командувачу х*й не можуть поставити, якщо міністр оборони не ї*еться,якщо міністр державної безпеки не ї*еться, та інші;

Шурей, а ти розумний?«Останкіно», а ви розумні також? Захищати свого президента, як найрозумнішогоіз усіх президентів сучасності? Але ж ти не один такий, Шурей? Чи не весь народРосії такий! «Останкіно» таке! Русскіє ж говорять: «Сила есть, - ума не надо!».Але ж це прислів’я, а як насправді? Русскіє,  потрібен розум чи ні? Якщо не вам так вашомупрезиденту? Боляче мені за таку Росію! Боляче мені за таку злочинність у такійдержаві, в якій «президент найрозумніший із усіх існуючих», але який не можебути гарантом прав і свобод таким, щоб бодай врятувати людей від катуваньпроменями. Що може досягти громадянин у такій «вільній» державі,  у якій «найрозумніший, із усіх, президент»,але у якій громадяни за десятиріччя, чи не за все життя, не можуть навіть катуваньпозбавитись!? «Останкіно», так ви будете розповідати народу Росії правду?Особливо про те, чим насправді займається армія і державна безпека Росії, їхпсихотронні структури? Хіба народ Росії може приймати правильні рішення, якщовін не інформований об’єктивно отими пропагандистськими бандитами «Останкіно»?Якщо  народ не знає правди? «Бандитсидить на бандиті, бандитом поганяє!», а мужики русскіє здихають на 20 роківраніше, ніж у Європі! Зате всі до жодного войовничі, у кожного є ворог, Путінвсім ворогів надає,  - і вся Росія!

Якщо у державногокерівництва не стоять х*ї, - значить така держава не може бути самостійною?!Значить «найрозумніший президент» Путін прос*ав Росію! Назавжди, шакали! Шурей,ти впевнився?! Чи ще хочеш думати, що Росія наддержава? Путін, постав собі х*й,спробуй поставити собі х*й, Шойгу також, інші також,  і ви взнаєте, що вам потрібно робити!?Убирайтесь із Криму, із Донбасу, із усіх, окупованих Росією, територій! Непокинете, - ї*атись не будете! І вся Росія сучасна! Ненавиджу бандюків с*аних,с*аної Росії!  

Ставте собі х*ї! Ставтех*ї своїм дітям! Як тільки ви займетесь цією проблемою, так зразу і зрозумієте,що вам потрібно робити!

 Я вимушений знищити Путіна, хоча б за те, щоописав, та ще й за те, що я назаконно репресований! Пеерслідуюсь бандитами! Я, - це не Я!, Я, - біоробот! Я, -це прибульці, які прибули у мій мозок і керують ним! Тому так і таке пишу!Хтось все хоче, щоб я взяв на себе відповідальність у тому, що я той, хтоповісив Путіну х*й?! Я, - репресований біоробот! Я не можу бути, навітьтеоретично, винним у будь-чому! Можуть бути винними ті, хто керує моїм мозком!Але не Я! Я мільйон разів вже говорив, що той, хто повісив х*й Путіну, сидить унього у мозку! Путін зобов’язаний з ним розмовляти, знаходити модель вирішенняпроблеми. Як тільки Путін навчиться розмовляти, так він зразу ж узнає, що йомупотрібно робити, щоб його х*й піднявся, що ще… Причому тут Я!? Просто мене використовують! Біороботом під катуваннямибути невимовно надважко, - витримують таке люди не тому, що вони сильні, мужні,чи ще якісь, будь-хто вже б повісився, а тому, що так тримають променями.Повіситись без дозволу тих, хто керує мозком, не можна, навіть теоретично! Такі Путіна ж використовують? Він також під променями! Просто Росія винна у тому,що створила мою ситуацію. А Путін, - президент держави, яка створила ситуацію,він не повинен був відсиджуватись! Він не повинен був бути бандитом, зараз частакий, що не можна нічого приховати, утаємничити, від певних людей, які можутьу будь-яку мить «вистрілити» компромат, - правду. Біороботом бути надважко,біоробот не може бути сильнішим за того, хто керує його мозком! Навіть  теоретично!  Це психотронна азбука!  Мені соромно за певних людей, які добиваютьсядо мене! Та ще й ображаються, лізуть у пузир! Хочуть бити! Били! Чемпіони світуз боротьби! Хочуть вбити мене! За що? Ненавиджу! Будете до мене добиватись, - явас усіх до жодного виріжу! Я не можу вам усім нічим допомогти! Промені неможна перетинати! Якби можна було перетинати промені, то не існувало ббіоробототехнологій космічної медицини, а вони існують! Я знаю, що певні шакалиглузують над певними людьми, брешуть їм, що я начебто той, із – за коговійськові вбивають цивільних людей?! Як це може бути? Я, - цивільна людина!Знаю, що певні потвори пояснюють «брудним», (венерично хворим), людям, що ятой, із – за кого вони «брудні», тобто венерично хворі?! Я звірію! Ви «брудні»тому, що ї*етесь із «брудними» чоловіками, чи «брудними» жінками, а не тому, щохтось хоче мене катувати, не тому, що я під променями, ще чомусь. А «неписанихправил», прийнятих у суспільстві, я не знаю! Мені про це ніхто ніколи нерозповідав, а якщо я сам щось взнавав, то променями із мого мозку знищувалитаку інформацію, тому я вам нічим не можу допомогти… Шукайте інших людей длядопомоги вам… Бо знайшлись пацани, які говорять: «На всі їхні домагання кричиїм усім одне і те ж: «Ну і нє є*ітєсь!». Я йшов на все, щоб розрулити проблему, не вдалось, я, чи не у кожного,запитував: «А що б ви робили на моєму місці?»… Жодна істота не відповіла на моєзапитання! Чого ви тоді добиваєтесь до мене, якщо ви не знаєте, що потрібноробити? Що я тільки не запитував ще, наприклад: «Хто хоче бачити згвалт?».Ніхто не хоче! Для чого тоді добивєтесь! Запитував: «У кого для мене є робота,житло, сірник, цигарка, пляшка горілки, ліки…?», - ні у кого, для мене,  нема нічого! Чого тоді добиваєтесь до мене?Щоб бити? Щоб навчити кричати: «Ну и не е*итесь!». Щоб перетворити у важкохворупсихічно людину, щоб: «Дратувати! Дратувати! Дратувати!». Я не прощу жоднулюдину, яка добивалась, добивається, хоче добиватись, для того, щоб нанестимені будь-який рівень будь-якого виду ущербу! Це вже не смішно! Це добивютьсяті, хто винен у вбивствах людей! Тобто бандити, та їхні холуї! Я вже інформувавдержавне керівництво про те, що, у зв’язку із тим, що правоохоронна система держави,не може впоратись із тими бандитами, які катують мене, які добиваються до мене,які вбивали людей, які винні у вбивствах людей, я буду їх усіх винищувати, доти,доки не знищу їх усіх, чи доти, поки не підкорю, оскільки вони погрожують менірабством, катуваннями і знищенням… Я не прощу! Але ж я, - біоробот! Ганебно, катуватибіороботів, - нема більшого злочину у психотронну епоху, як катувати біороботів!Ганьба! Я вимушений захищатись! Але чи зможу!? Кожний може впевнитись у тому! Підходьте!Тільки не плачте пізніше! Я не винний у тому, що ви не люди, а собаки, бандити,чи їм слухняні! Підходьте, пси! Набридли! До чортиків! 

Теги: я знищу Путіна
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама