Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

краків

11 марта´16 10:37 Просмотров: 409 Комментариев: 2
в який раз переконуюсь, що краків - це місто, в якому б я жила. приїджаєш туди, і ніби вдома. все інтуїтивно зрозуміло. а які поляки навчились робити дороги за ці останні 10 років, ахрєнєть і нє встать. 160 по трасі, і ніби повзеш. одразу помітне рівняння на німців. до речі, при оголошенні тендеру на будівництво доріг, перевагу вітчизняним компаніям поляки не надають, а дають перевагу тим, які роблять якісно. круто, що тут скажеш.

місто освенцим - таке собі жиле місто, яке б нічим не відрязнялось від інших польских міст, якби не два величезні табори смерті.  в деяких людей взагалі вікна виходять прямо на табір. енергетика там страшна, як і те, що там відбувалось. це ж якими падлами треба бути, щоб 1.5 млн людей відправити в топку. що саме цікаво, майже всі падли великого масштабу страждали величезними комплексами неповноцінності. ось тобі і маєш - цим світом правлять закоплексовані виблядки.

а взагалі, я б робила відвідування таких місць обов язковим, щоб люди зрозуміли, наскільки щасливі жити прямо тут і прямо зараз. після таких місць проблеми зникають самі собою. так сказати, гра контрастів як терапіяТеги: освенцим, Польща, краків
Мне нравится! Понравилось: 4
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Небо-И-Земля    11.03.2016, 17:16
Оценка:  0
Небо-И-Земля
А деякі "конспірологи" вважають, що Холокост - це вигадка сіоністів і втрати євреїв дуже сильно перебільшені...самими євреями. Ось таких точно примусово туди на екскурсію
в_о_н_а    11.03.2016, 17:39
Оценка:  +1
в_о_н_а
ну проблемка в тому, що потім почали винищувати не лише єврєїв. в будь якому випадку, то, як вбивали людей не може виправдати жодної смерті. навіть якщо кількості були перебільшені.
Реклама