Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

У мене свої рахунки в помаранчевою революцією.

30 октября´05 15:37 Просмотров: 280 Комментариев: 0
У мене свої рахунки в помаранчевою революцією. Якби не вона і якби не майдан, я ризикувала нарватися на серйозні психологічні проблеми. А так -- помаранчевий період допоміг пережити все те що відбувалося в моєму житті в кінці осені на початку зими.
Переповнений майдан замінив мне думки, заповнив свідоме та напевно й несвідоме, заборонив мені думати про щось інше окрім майбутнього країни, виборів, бюлетенів, роботи, мітингів, солідарності і те де і те пе. І не важливо зовсім що з того всього вийшло.
Я пережила ті два місяці з мужністю, блін, революціонерки, але найголовніше те, що революція в мені співпала з революцією в країні...

... Поки українці рвали голосові зв’язки на майданах, ми порвали стосунки. Операція з ампутації атрофованих -- а може, до речі, і гіпертрофованих, кінцівок наших стосунків зробила своє діло.
Помаранчеве сп’яніння замінило наркоз, і біль вщухав не так страшно не так жахливо як іноді буває.. хто знає той зрозуміє..
Телевізор замінив очі, радіостанції в маршрутках замінили вуха, а нет взагалі імплантувався в мене -- настільки глибоко, щоб я перестала думати щохвилини про втрачене кохання, про ампутовані стосунки… щоб не встигала шкодувати про те, що ми взагалі Були одне в одного в житті. Адже в той час у мене -- втім, у тебе, сто пудів також -- був майдан, булла революція, булла ідея за якою погналися. Кожен зі своєю ціллю.

Майдан мене порятував, витягнув, викарабкав, вистраждав, і таке враження, що майдан вистраждав замість мене те, що мала в повноті всій вистраждати я.

Тому в мене свої рахунки з помаранчевою революцією. Сум і біль і відчуття втрати ампутованої любові прийшли опісля. Але вже не з тією силою, з якою вони могли мене застати, якби не було нашого майдану. І кожен раз коли я згадуватиму осінь-зиму 2004-го, я згадуватиму не просто революцію -- я згадуватиму свого рятівника. Я згадуватиму не його, і не наші втрачені стосунки -- я згадуватиму майдан, який хоч і асоціюватиметься частково з болем утрати, та все ж нагадуватиме про те, що мені конкретно повезло -- у мене був рятівний майдан.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама