Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

понеділок- все як має бути

7 ноября´05 17:12 Просмотров: 376 Комментариев: 2
вранці воду з чайника вилила на підлогу
зателефонувала співробітниця і сказала, що в неї проблеми і буде пізніше, але я повинна виконати обв'язково певну роботу(все досить серйозно, помилки не припустимі) і дала мені довжелезну інструкцію. Спочатку не могла зайти до неї на комп’ютер, потім поки все зрозуміла, ще разів зо 5 телефонувала до неї додому. Фухх. Врешті-решт впоралась!
Потім я навіть і не чекала, але мусила робити прививку(чи як воно там правильно українською), і це витримала. Все ок. Почали приходити люди і моя керівниця запитала мене про вранішню роботу. Виявилось, що в мене не зовсім вийшло і мені довелось знову розв’язувати ту ж саму задачу. Врешті-решт вийшло все, але нерви...я дуже нервувала.
І тут мені як раз і не вистачало непорозуміння із тобою. Де жа вю, я колись таке вже відчувала. Десь зо два рази. Нестерпно ріже наживо. Невже я знову помилилась, знову все вигадала, марно відчуваю та витрачаю свій життєвий час? Земля зникає під ногами і твоє „я тебе кохаю, чуєш?”, „ти єдина в моєму житті”, „навіть уві сні я думаю тільки про тебе”- не мають значення, я тобі не вірю, я нікому не вірю, не можу, не виходить. Так, непорозуміння владналось, але неприємний залишок вже є.
Ще цей Олексій(ім’я №1 , але з кінця, в моєму житті), не знаю хто це, але факс йому відправити, мабуть сьгодні не доведеться. Спогади...
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
netu  (аноним)  07.11.2005, 17:42
Оценка:  0
netu
Птичка, ты там насчет работы не переживай, на новом месте всегда так, ты умница, ты все сможешь. Ясненько?)
А "Алексей" - это ж вроде "защитник"?
ICH    07.11.2005, 17:42
Оценка:  0
ICH
да, вроде того
Реклама
Реклама