Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Боляче..

8 ноября´05 9:11 Просмотров: 436 Комментариев: 6
Ой, як боляче... Один кличе у захмарні замки, інший каже що кохати таку, як я - справжнє щастя, і саме тому він цього щастя не пізнає.. А мені боляче. Боляче дивитися на себе в дзеркало, боляче дивитися на інших..
Колись я любила дощ, і сніг, і все-все-все-що-тільки-може-бути. А тепер, загорнувшись у туман, наче у плащ-невидимку, блукаю цим вимерлим (принаймні для мене) містом і шукаю ту єдину мертву душу із середньовіччя, яка змогла б мене зрозуміти.
Так, саме з середньовічча, бо то була пора романтики, пора величних подвигів заради прекрасної дами і пора інквізиці..
Я точно знаю, мене б спалили.. За мої зелені очі і "таку усмішку ніби ти все-все знаєш" ( після цих слів було додано "зухвала така усмішка") А хіба воно так є? Не думаю...
А ще спати не можу..... І очі вже ніби злипаються, а спати не можу... Весь час ввижається якийсь натовп біля мого ліжка. І добре якби могла б закутатися.. Ба ні: клята ковдра весь час кудись дівається. От так і "виставляю себе на показ" (привіт усім шанувальникам найбільш тупого серіалу в світі "Клон") щоночі. Може то через мої думки, що рвуться наволю і не можуть пробитися через глуху стіну туману????
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Ole-G    15.11.2005, 13:54
Оценка:  0
Ole-G
Сумніваюсь...
Ти певно мене з кимось сплутала. Не знаю крім Тебе нікого, хто вчився б у КІМВ, принаймні не знаю про то. Якщо знаєш когось із Могилянки, то могло би бути, що в нас є спільні знайомі :-)
Greeny_girl    15.11.2005, 13:54
Оценка:  0
Greeny_girl
Я невчаюся не у КІМВ, а в Інституті Журналістики. Просто Ми з КІМВ в одному корпусі :о) і у мене там дуже багато знайомих
Ole-G    15.11.2005, 00:42
Оценка:  0
Ole-G
Підлітковий максималізм і ні краплинки чогось іще...
Блін, чого мене Таке не дивує? Певно, бо сам пару років тому то прожив...
Greeny_girl    15.11.2005, 00:42
Оценка:  0
Greeny_girl
У мене таке враження, що я тебе знаю. Чи є так насправді???
sudya-the-best    08.11.2005, 16:11
Оценка:  0
sudya-the-best
ти жорстока... ти хочеш, щоб я тебе кохав?!! я не можу наказувати своєму серцю... НЕ МОЖУ!!!!!! я буду кричати, я буду лаятися, я буду бити головою стіни, але я не можу насильно покохати тебе!!!!! ти чуєш???? чи ти тільки і знаєш, що казати, ніби "то я граюся".... граю з тобою, наче кошеня з мишою.... я хотів стати ДРУГОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!! а ти мене не чула... ТИ хотіла любові... усі мене хочуть... а я всіх ненавиджу за це!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... хочеш, щоб і тебе Я НЕНАВИДІВ???????
Greeny_girl    08.11.2005, 16:11
Оценка:  0
Greeny_girl
Ні, я не хочу твого кохання, тимбільше ти на нього не здатний. Чи здатний? байдуже..
Реклама
Реклама