Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Парасолька..

15 ноября´05 12:29 Просмотров: 500 Комментариев: 10
Мені часто сниться один і той же сон. Мені сниться, що я стою посеред поля біля нашої дачі під великою парасолькою. Під своєю УЛЮБЛЕНОЮ парасолькою. У мене з нею багато асоціацій пов*язано, багато спогадів. І взагалі першу таку парасольку у мене викрали і через рік, назбиравши грошей, я купила собі другу.Так от, я стою під тією парасолькою і дивлюся на небо. Я розумію, що щось не так, бо небо яскраво блакитне, а навколо - стіна дощу. І чомусь мені так затишно під тією парасолькою у старому, виношеному, але затишному одязі. Я відчуваю себе частинкою того курячого дощу. І хочеться літати. Я не кажу про наркотичні польоти - то зовсім інше. Там немає твого я. Там є тільки хімічна дія наркотику. А от коли ти хочеш літати ТАК, ти розумієш, що є вільним від усього, від усіх і, найголовніше, від себе! Ти не маєш пояснювати комусь, чому у тебе така ідіотска посмішка на обличчі ( ти ж-бо просто щасливий!!!! і ще тисячу разів щасливий!!!), ти не маєш виправдовувати перед світом свої сяючі очі, бо ніхто не любить, коли комусь краще, за нього. А ще ти можеш бути просто собою. Ти можеш віддатися на милість природи - тієї першопочаткової сили, яка створила усе.
Я не вірю в Бого. Для мене бог - Природа. Я дуже довго жила, вважаючи що можу щось просити: чи то морльного спокою, чи то сили щось пережити. А потім виявилося, що треба просто розмовляти. Треба начхати на попередження батьків, поїхати серед тижня на дачу і зайти у найближчий ліс. Там є усе і немає нічого. Там навіть тебе немає, бо ти стаєш невід*ємною частинкою цілого. Ти можеш виплакатися, виговоритися, висміятися нарешті! Не маєш ховати себе за маски, не маєш бути персонажем у первинному значенні цього слова! Можеш бути просто собоою.
Може здатися дивним, що я так багато уваги приділяю чомусь, чого сама назвати не можу. Але для мене це ЩОСЬ - найголовніше в житті.
Пожаловаться
Комментариев (10)
Отсортировать по дате Вниз
Ole-G    16.11.2005, 19:15
Оценка:  0
Ole-G
Так, для того щоб стати єретиком - тра розуміти більше, ніж посередня сіра релігійна маса. Але ж наразі якраз і не існує цеї сірої релігійної маси (принаймні в Україні). Чому Ти атеїстка?
Гадаю - вся річ у тому, в якій сім'ї і в якім середовищі Ти виховувалась. Себто - то не Твоя особиста опінія.
Ole-G    15.11.2005, 23:22
Оценка:  0
Ole-G
А тут я перестаю Тебе розуміти. Як можна змінити: а. свій характер б. себе від когось (тут я взагалі ніц не зрозумів)?
А чи вважаєш Ти, що віра є свого роду духовним самовдосконаленням?
Greeny_girl    15.11.2005, 23:22
Оценка:  0
Greeny_girl
Я могла помилитися при складанні. Не ВІД когось, а ПІД когось.
А віра, то є річ відносна. Скажімо, у Святому Письмі є дуже багато позицій, які можна перетворити на свої активні життєві позиції. Але цей факт не забов*язує мене вірити в Бога. Мій атеїзм ніскілечки мені не заважає. Релігійність - особиста справа кожного. Хіба усі єретики були неосвіченими і малорозвиненими???
Ole-G    15.11.2005, 18:30
Оценка:  0
Ole-G
Себто подобаєшся.
Greeny_girl    15.11.2005, 18:30
Оценка:  0
Greeny_girl
Я така, яка я є. Так я намагаюся вдосконалюватися, але.. Я не змінюю свій характер і взагалі себе бід когось...
Ole-G    15.11.2005, 18:27
Оценка:  0
Ole-G
Ти собі сама такою пообаєшся?
Ole-G    15.11.2005, 17:22
Оценка:  0
Ole-G
Отож бо й воно! Ти повіриш у Бога лиш тоді, як його помацаєш, чи що?
Greeny_girl    15.11.2005, 17:22
Оценка:  0
Greeny_girl
Така вже я
Greeny_girl    15.11.2005, 17:06
Оценка:  0
Greeny_girl
Вживала. Тому і кажу. А в Бога не вірю.. Не можу вірити у те, чому не знаходжу підтвердження. Хоча віра і не передбачає наявності доказів існування...
Ole-G    15.11.2005, 14:24
Оценка:  0
Ole-G
"Не перевелись ще пантеїсти в Україні"
1.Скажи мені, з чого витікає мораль, якщо не від Бога? Без Бога не бачу в ній (як і в будь-чім) хоч який-небудь сенс.
2. Видно зразу - Ти наркотиків ніколи не вживала :-)
............ втім, так само, як і я.
Реклама
Реклама