Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Правила

16 ноября´05 17:16 Просмотров: 444 Комментариев: 8
Приблизно о четвертій, чи може о третій, гдині ранку вивела для себе чергове правило: ніколи не пити каву об одинадцятій годині вечора!
Любю каву.. Міцну, чорну, без цукру. люблю відчувати її гіркуватий присмак, бо він супроводжує ще довго після того, як доп*єш.
От і вчора я спокусилася філіжанкою цього напою богів. Усе це для мене закінчилося п*ятигодинними роздумами на тему : чому ж я заснути не можу?
Та окрім цієї теми промайнуло іще декілька думок, що для мене самої стали несподіванкою.
По-перше, я зрозуміла, що немає жодної жінки, яка б не хотіла відчувати себе слабкою. У наш час фемінізму та "кризиса института брака" жінки перебирають на себе усе більше чоловічих обов*язків і самі від цього страждають. Колись я дуже хотіла досяги рівності у відносинах зі своїм хлопцем. Тільки проблема у тому, що я з самого початку взяла більшість функцій на себе, а йому не лишалося нічого, крім як квіти дарувати. Та найобразливішим було те, що він і цього не робив - звик, що я є моторчиком наших стосунків. У той час я не могла ні пожалітися йому, ні показати, що слабка - він до цього неготовий був. От так і більшість наших хлопців.. Після яскравої пропаганди жіночої активності у стосунках, вони вирішили, що можуть присто сидіти склавши білі рученята. Довго думала, що ж можу з тим вдіяти і не знайшла нічого кращого, як прийти на побачення з квітами та змусити його їх носити. Люди ж не знають, що то я йому подарувала, а у нього синдром "спійманого-на-гарячому" - весь час здається, що усі усе розуміють. Після цього з моїх тендітних плечей увесь тягар чоловічих обов*язків ( продумвання планів на місяць вперед, нагадування про необхідність купувати йому, коханому, одяг та взуття і таке інше) з мене зняли.
Було ще одне відкриття: меркантильність, що мені її з першого класу у школі насаджували, так і не прижилася. Найсвіжіший приклад: Мене покликав заміж дуже заможний і привабливий хлопець 28 років, що роз*їжджає містом на новесенькому сріблястому Порше. Чого іще хотіти дівчинці, що змалечку росла серед дітей політичної еліти нашої країни, сама до неї не належачи і стоячи не на один щабель нижче них у майновому співвідношенні. Так от, я сама здивувала себе, коли зрозуміла, що заміж не піду, бо НЕ КОХАЮ!!! Навіть не думала у себе такі думки знайти...
Я це до того веду, що може жінки не такі погані, якими їх чоловіки малюють? Мені от кажуть, що я просто білява жорстока лялька, яка не зважає на інших. Так що ж мені усе життя присвятити витягненню з депрессії молодиків? Ні.
Отже, закликаю шановне панство до гуманності та розуміння.
Пожаловаться
Комментариев (8)
Отсортировать по дате Вниз
Ole-G    17.11.2005, 17:59
Оценка:  0
Ole-G
По-моєму, Ти троха плутаєш меркантильність і цинізм. Твоя жорсткість і жорстокість не спрямована задля власної вигоди, тож меркантильною Тебе назвати важко...
Ole-G    17.11.2005, 11:02
Оценка:  0
Ole-G
Мені звісно приємно, що Ти намагаєшся мені відповісти навіть "після відсутності нормального сну і важкого дня щось розумне", проте Твоя думка буде для мене переконливішою, коли у Твоїй голівці для того щоб подумати, що відповісти, було більше місця. Цьомаю :-)
Ole-G    17.11.2005, 10:58
Оценка:  0
Ole-G
Ти ж казала, що якраз навпаки - встояла. Не зрозумів.
Greeny_girl    17.11.2005, 10:58
Оценка:  0
Greeny_girl
Частково встояла - не стала меркантильною. Але всеодно стала набагато жорстокішою та жорсткішою. Я дуже довго була сонячною, усміхненою дитинкою, яка вірила у вселенську справедливість. А після закінчення 11 класу...
Ole-G    16.11.2005, 18:58
Оценка:  0
Ole-G
По-друге, напевно Ти ще не так сильно стикнулась з меркантильністю, щоб самій такою стати :-)
Просто останні кілька місяців я стикаюсь з такою проблемою і, боюсь, вона мене міняє, і не в ліпший бік :-(.
Greeny_girl    16.11.2005, 18:58
Оценка:  0
Greeny_girl
Після відсутності нормального сну і важкого дня щось розумне написати важко, але спробую.. Меркантильність у тій чи іншій мірі притаманна усім дівчатам. Повір, моя школа - унікальне місце, де навіть із нормальної людини можуть зробити лайно. Встояти важко. І я не встояла. Частково. От тепер і жахаюся ночами своїх думок
Ole-G    16.11.2005, 18:54
Оценка:  0
Ole-G
Знаєш, Ти зараз мені ввижаєшся стервочкою з комплексом меншовартости.
По-перше то, що жінкам притаманна слабкість - то "синдром набутого потентодефіциту". Якби вам змалечку не казали, що "жінка має бути жіночною", а під жіночністю мали на увазі букет рис, серед яких і є та сама слабкість, то ви зовсім би такими не були. Маєш рацію, зараз жінки перебирають чоловічі риси, а чоловіки - жіночі. Але я не вважаю, що так має бути. Внаслідок перемішання і уподібнення ми втратимо самі себе.
Нео21    16.11.2005, 17:23
Оценка:  0
Нео21
evybxrf....
Реклама
Реклама