Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"И там культура, и здесь культура..." (с)

20 ноября´05 1:32 Просмотров: 503 Комментариев: 2
Сьогодні прилучався до культури :)
В знак вдячності за долучення до підземель мені відкрили, що хороше кіно буває не тільки в кіноклубі могили, а ще в деяких місцях... хоч я фільми не дивлюся, цього разу я подумав - а чому б і ні? Все-таки хороші фільми мені завжди подобалися.

"Чаща" (заклад, в якому відбувався показ) справила гнітюче враження. Від охоронця-"шкафчика" і негра в гардеробі - до зали, абсолютно не призначеної для перегляду фільмів. Втім, вхід був безкоштовний, тому я цього абзацу не писав :-х

Фільм - "Дух вулика", іспанця Ерісе, іспанською мовою, але з російськими субтитрами. Описати свої враження від фільму я не можу - почуття не хочуть компілюватися в слова, я просто не здатний про це говорити. Коли він скінчився, я довго приходив до тями - я жив з фільмом, відчував себе його частиною, і не міг повірити, що він скінчився. По дорозі на метро я йшов та широко усміхався самому собі, я просто летів порожньою вулицею, такого хорошого настрою у мене не було дуже давно!

Після фільму зустрів знайомого - Сатану - з моєї кафедри, але на рік молодшого. Він, як виявилося, тут завсєгдатай - намагається не пропустити жодного фільму. До речі, саме з ним я востаннє рік тому ходив в театр, і саме він мені показав півтора роки тому останній хороший фільм, назву якого я забув, але після нього мої погляди на кінематограф сильно змінилися. Одним словом, дуже хороший чувак - не те, що я, роздовбай.

Зробив висновки:
1. Треба частіше дивитися хороше кіно
2. Треба вчитися висловлювати свої почуття. Мене дівчина, що привела мене, запитала, як фільм, - а я: "Бе, ме...". Соромно :(
3. При першій же ж нагоді ходитиму в кіноклуб могилянки. Там і атмосфера приємніша, і контингент більш знайомий
4. Більше не матюкаюся при дівчатах :) /де ви, мої шкільні роки?../
5. "Чаща" сама по собі - відстій. Або я чогось не розумію :\
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
17-009    20.11.2005, 13:40
Оценка:  0
17-009
пісі: жжош глаголомъ...
17-009    20.11.2005, 13:40
Оценка:  0
17-009
кіноклуб, кажете...
я б теж не відмовився...
Реклама
Реклама