Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

А всетаки Макс сцука, нах...

21 ноября´05 13:06 Просмотров: 444 Комментариев: 5
Саме з цими словами прокинулась моя подруга не дуже сонячного і не дуже теплого недільного ранку..
З цими самими словами вона зисинала 4 години до того...
А почалося усе із телефонного дзвінку ось такого змісту.....
-- Богаёва прифет!!!! А я на рапоте!!!
--Привіт, Альончик!!! Як справи?
--супер!! Хош новасть? У меня предки на неделю в Египет валят!! В супоту у меня висим!!!
--УррррррррррА!!!! Вирішено!!!!
Пройшло приблизно 2 тижні і довгоочікувана субота настала... Не знаю як для Оленки, а для мене вона почалася з гриміння трамваю під вікном. Після цього я, смачно потягнувшист, наче кішка, піднялася з ліжка і пішла пити враншню каву - святе, не чіпати!!! Трошечки посварившись із батками - для пристойності, ми поїхали спустошувати магазини. Спустошили... А потім я нарешті приїхала до Оленки.
Випаливши по 2 цигарки і прокричавши на весь район триразове УРА!! ми пішли збиратися. В той день Оленка виглядала приголомшливо. Уся в чорному, вона виглядала як справжня світська левиця. Я ж, зі своїми вічними джинсами, заправленими в чоботи, і синьою сорочкою виглядала, м*яко кажучи, посередньо. Але то пусте! Моя зброя - погляд та волосся :о)
Ніч почалася з незмінного Нескафе. Там я, як завжди, зустріла друзів, які замовили нам по капучіно. Дочекавшись відповідного часу ми вирушили в Шутерс. Так як ми не знали адреси і взагалі там ніколи не були, то їхали довго. Потім усе було як завжди: каса, гардероб, столик, текіла, маргарита. Я, як добропорядний підліток, алкоголь майже не вживаю і від цієї дози мене добряче взяло. Потім, коли набралося добряче люду, до нас підсіли якісь милі провінціали, що дуже намагалися видаватися киянами :о) Один з них сподобався Оленці і, прошу відмітити, це почуття було взаємно. Звали його Макс.. В цей час я була вже на підпитку і реагувала на все не досить адекватно ( що ж поробиш - немає досвіду вживання алкогольних напоїв і переміщення під їх дією :о)
Думаю, не варто передавати усі розмови - я їх всеодно не пам*ятаю. Сенс у тобу, що десь о 3 гдині ночі було досягнуто мовчазної умови, що визначала продовження вечора. Мене це цікавило мало, бо я йшла туди просто танцювати, чим власне і займалася. Взагалі моя частка в цій історії дуже мала. Отже, поки я танцювала і спілкувалася з людьми ( доречі зустріла одного хлопця з КІМО, з яким дуже хотіла познайомитися, що, власне, і зробила ) Альонка домовилася, що нас ВЕЗУТЬ додому. Я була дуже рада, коли зрозуміла, що нас, м*яко кажучи, лохонули, бо добре знаю, чим закінчуються такі поїздки. В цьому не мала жодної потреби. Отже, вийшовши на вулицю і зрозумівши, що нас ніхто не везе, ми поїхали додму, по дорозі грузячи водія і його друга нашими думками про чоловіків. Отримавши запрошення на каву, яке дуже нас потішило і від якого ми відмовилися, ми дісталися дому. Далі усе було як у казці (для мене): теплий душ ( слава тому хто його вигадав!!!!!!!!!!!!) і тепла постіль.
-- А всётаки Макс сцука, нах... Я так хотела... Импотент...
-- Та заспокойся ти, надобраніч...
-- Спокойной ночи.. И всётаки Макс сцука, нах...

..................

-- Доброго ранку!
-- Доброе утро... И всётаки...
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Ole-G    21.11.2005, 20:07
Оценка:  0
Ole-G
А номер телефона, той, що Ти мені дала - справді Твій?
А то я дзвякнув і там якась тьотя взяла слухавку...
Ole-G    21.11.2005, 19:13
Оценка:  0
Ole-G
P.S. Сподіваюсь, Твій вечір у середу вільний, бо інакше мені доведеться міняти квитки, або супутницю, з якою збираюсь піти на "Олівера Твіста" о 21 годині в кінотеатрі "Київ"?
Кіно нудне і нецікаве, відтак - саме для мене.
Greeny_girl    21.11.2005, 19:13
Оценка:  0
Greeny_girl
Я ще не знаю точно :о))) Сподіваюся, що зможу піти. Проблема лише в тому, що це досить пізно...
Ole-G    21.11.2005, 19:03
Оценка:  0
Ole-G
А що Ти маєш проти провінціялів? Не сприймай то, як образу, серед "кієффскіх", як бачу, тямущих людей. Їм і так добре жити, вони не прагнуть змін. Чогось добиваються, реалізовують себе у Києві, як правило, ті самі провінціали...
Ну, хіба нє?
Ole-G    21.11.2005, 18:59
Оценка:  0
Ole-G
Цікава річ! Тої ж ночі я не знаю що робив у Bingo, і Ти (така як на знимках) мені ввижалась у трьох кобітах. Потім виявилось, що одна з них справді розмовляє українською, другу звати Альона, а третій було 17 років. Шкода, але ці три Твої ознаки так і не зійшлись в одній дівчині і мені довелось продовжувати з якоюсь "Іркай, каторая прієхала сюда з Хмєльніцкава і любіт слушать Корні".
Добре, щоб потім, коли мій колєга Василько приєднався до нас, вона якось сама відморозилась...
Реклама
Реклама