Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Якщо пішла вже така мода згадувати революцію...

22 ноября´05 0:06 Просмотров: 579 Комментариев: 4
Передивився по п*ятому черговий фільм про революцію. Нічого особливого, хроніка як хроніка. Але дуже виразно показано, що після подачі заяви Ющенка в суд народ відійшов на другий план. Про це прямо не сказано, але кадрів з майдану стало на порядок менше. Я й сам згадав, як Ющенко за три дні до цього, вийшовши на сцену, тихим голосом, ніби вибачаючись, почав розповідати, як пройшов перший тур переговорів. І народ мовчки його слухав - ловив кожне слово цього зізнання у зраді. Я подумав, що це все - можна розійтися, штурмів не буде, народ на майдані непотрібен - дядьки самі розберуться. Але всі про це чомусь мовчать. Втім, за пару днів годувати в наметовому містечку стали гірше, до того ж туди поналазило всякого лівого народу. Де вони були, коли нам не дозволяли спати або змушували спати у взутті і одягненими, щоб при перших-ліпших повідомленнях про підготовку провокацій/водометів/натовпів п*яних бандюків ми були готовими захищатися? Я впевнений, що вони б першими втекли звідси нафіг.

Кілька наступних днів я залишався в містечку лише тому, щo тут все ще тусувалися Кушнір та ще кілька цікавих людей. Павло сказав, що захворів, і перестав приходити майже одразу після того, як про це заявила його дівчина. Нормальні люди тікали, залишалися або найбільш нарвані й принципові, або всіляка наволоч, якої ставало все більше. Почастішали випадки пияцтва у містечку. Про запах драпу з деяких наметів я взагалі мовчу - про це знали, мабуть, всі.

Через два дні після оголошення рішення суду я перестав вартувати містечко, а ще через пару днів звідти пішли Кушнір та Гудя - тобто, інститут журналістики та могилянка. Ніхто цього не помітив - всім було пофіг. З часом в наметах лишилися лише западенці, яким конче треба було дочекатися тут інавгурації. Від нічого робити вони почали одружуватись.

P.S. Поширений вислів - революції замислюють мрійники, реалізують герої, а плодами користуються мерзотники. Так це не про нашу революцію. Якщо говорити про народ а не про політиків, то готували її герої, реалізували мрійники, а скористалися ті, хто підкорив більше електорату.

Фото діггерів в день першого круглого столу:
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Al_mix    22.11.2005, 01:30
Оценка:  0
Al_mix
Госте, я твій настрій розумію.
Але Пофігіста не слухай, у нього до всього цього ставлення було апріорі специфічне ще задовго до вказаних подій.
Загалом, я вважаю, що події, що відбулися - фантастичні і неоціненні, незважаючи ні на що. Хай це звучить патетично, але я досі вражена тим, які фантастичні в цьому світі є люди - як поруч зі мною, так і далеко від мене. Запах драпу з наметів - це "издержки революции", все не може бути абсолютно.
Ти читав останнє "Дзеркало тижня"? Вступ мене вразив.
Гост    22.11.2005, 01:30
Оценка:  0
Гост
А мене не вразив. Я приблизно так і сам думав :p
Хоча дійсно, написано гарно.
17-009    22.11.2005, 01:16
Оценка:  0
17-009
фсьо батва і батва батвєй.
нічого нового.
можна думати що завгодно, але реальності до твоїх думок діла немає.
вона займається реальними справами, а не мріями романтично-агресивної молоді...
Гост    22.11.2005, 01:16
Оценка:  0
Гост
Та ладно тобі, класно потусувалися! :)
Реклама
Реклама
Популярные заметки