Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Подорож у Канев

2 мая´16 22:08 Просмотров: 344 Комментариев: 1
Сьогодні з нами трапилася неймовірна пригода: подорож до Канева, на Тарасову Гору. Ця подорож починался з дороги,якою ми їхали, а саме: Обухів-Трипілля-Ржищів -Канев. Неймовірної краси природа,чудові поля, сонечко і гарна погода супроводжували нас усю дорогу. По самому Каневу ми проїхали зовсім трохи, тому що Річковий вокзал, Тарасова Гора, Шевченкова алея, Каневська ГЕС розташовані на дуже малій відстані одна від одної.
На Тарасову Гору можна піднятися східцями (а їх,як сказав мені напередодні Гугл,близько 300), тому мого дитятка і батьків ми вирішили не перевіряти на героїзм і під"їхали машиною майже на саму гору. Одразу на нашій дорозі ми побачили могилу Ядловського Івана Олексійовича, який доглядав могилу Т.Г.Шевченка майже 50 років. Далі була Тарасова світлиця(перший народний музей Шевченка), в середину ми не заходили,а зовні вона виглядає дуже гарною,доглянутою. Зовсім поруч знаходиться музей Т.Г.Шевченка Біля музею знаходиться па'мятник Т.Г.Шевченко,біля підніжжя якого лежать вінки і квіти. Природа і пейзаж у цьому місці зачаровує своєю красою. Настільки там відчуваєш себе щасливим, вільним, спокійним. З гори також видно Каневську ГЕС, ми пізніше проїжджали через міст і бачили шлюзи. Це теж дуже цікаво.Моя мама колись,навіть,знаходячись на кораблі, бачила як це дійство відбувається.
Ми ще багато чого бачили,але варто побачити це на власні очі))
Наприкінці цієї історії розкажу один смішний епізод: коли ми їхали додому, вирішили зупинитися десь коло водички,попоїсти,випити по чарочці,і нам зустрівся один гарнецький ставочок. Біля нього вирішили і зупинитися. Розклали свій "стіл", випили,вже їмо м'ясце і до нас під'їжджає машина,а з неї виходить бабуся років 70,сама. Привіталася,дістає вудочки і стає коло нас ловити рибку. Кльов був гарний,хоч і маленькі карасики лишень. Мій чоловік приніс підкормку і ми почали дивитися на цей процес) Бабуся сказала,що приїхала на рибалку, бо "вб'ється від роботи на городі"Подмигивание. Моє дитя дивилось як зачароване, потім бабуся нам теж дала вудочку і ми,недалечко, теж наловили з десяток карасів)
Наш день видався чудовим, позитивним, святковим. Вважаю,що в Україні є ще багато місць,де є на що подивитися і гарно провести час з сім'єю чи друзями,тому покидайте телевізори і дивани і у подорож Подмигивание))


Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (1)
svetaste    03.05.2016, 18:09
Оценка:  +1
svetaste
А де фото?))
Реклама
Популярные заметки
Автор: Jouffroy
330.2020...