Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"Жінка і Чоловік. Як реалізувати себе у особистих взаєминах." Роман Кушнір

Отредактирована 9 мая´16 20:49 Просмотров: 645 Комментариев: 0

Після прочитання книги захотілось дещо виписати.

 

"Горе тому, хто не навчиться насолоджуватись одноманіттям і не знайде для себе радостей у щоденно повторюваних діях, такій людині доведеться все життя мучатись і страждати, замість того щоб радіти і бути щасливою."

 

"Мозок людини не призначений для отримування щастя - це лише побічний єфект нашої еволюції, який потрібен для того, щоб людина не зупинялася у своїх прагненнях і виявлялась готовою до постійних змін. Тож вміння бути щасливим потрібно у собі розвивати і плекати всіма можливими способами, за нас із вами ніхто цього не зробить."

 

"Любити по-справжньому може лише щаслива, цілісна людина, яка знайшла себе. Не та, хто шукає когось, щоб заповнити прогалину у власному житті, а та, яка сама є одиничкою і потребує іншої людини лише заради того, щоб примножити спільне щастя. Два нещасні огризка не можуть зробити одне одного щасливими. Так само, як і голодний, не можу нагодувати голодного."

 

"Завдання природи (біології) - виплеснути необхідний гормон і в ідеалі зробити так, щоб ви залишили спільне потомство, а далі вже її не обходит, що ви з тим будете робити."

 

"Любов має зовсім іншу природу - соціальну."

 

"Найбільша у світі брехня, яку тільки можете почути, - це така, що любов до когось або є, або її немає. Любов ніколи на може просто бути, сформуватись нізвідки, так само, як дерево не може вирости без насінини і тривалого часу випадкового чи цілеспрямованого догляду за нею.Якщо вона (любов) є, значить хтось доклав достатньо зусиль, щоб вона була."

 

"Не можна ненавидіти весь світ, а якусь конкретну людину любити, це нонсенс. Найближчій своїй людині ви віддаватимете емоції і тій пропорції, в якій загалом віддаєте оточуючому світу."

 

" Его чоловіка - найцінніше, що є у вашій сім'ї, гілка, на якій усе тримається."

 

І основне, над чим я зараз розмірковую:

" Якщо вашим найкращим другом не є ваша жінка/чоловік, то ви багато чого не розумієте у цьому житті"

Теги: життя, романтика
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Популярные заметки