Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Про татар

19 мая´16 8:25 Просмотров: 350 Комментариев: 13
Роздуми на тему нинішньої нездорової любові і захоплення, якось це аж занадто, що вже напружує.

З опису Боплана:  Орда може мати від 8 до 10 тисяч чоловік, може підрозділятися знову на 10-12 загонів по 500-600 татар у кожному. Розбігаючись повсюди по селах, вони оточують їх, виставляючи по чотири сторожові пости довкола і підтримуючи великі вогнища впродовж усієї ночі, побоюючись, щоб котрийсь із селян не втік. Потім грабують, палять і вбивають усіх тих, хто чинить їм опір, а тих, хто здався, забирають із собою, і не тільки чоловіків і жінок з немовлятами, але також і худобу, як, наприклад коней, волів, корів, баранів, кіз та ін. Щодо свиней, то увечері їх усіх зганяють, замикаючи у клуні, або в іншій будівлі, а потім з чотирьох кутків підпалюють, у зв’язку з відразою, яку почувають до цих тварин. Потім татари повертаються зі своєю здобиччю до основного табору, який легко знайти, бо він залишив за собою помітний слід, оскільки там скаче понад 500 коней. „Нарешті..., пограбувавши край, вони закінчують свій набіг у безпечному місці, роблять довшу зупинку..., яка триває тиждень, збирають усю здобич, яка складається з бранців і худоби, і ділять її між собою. Ця картина може зворушити найбільш нелюдські серця, коли розлучаються чоловік з жінкою, матір з дочкою без жодної надії ще колись побачитися, бо йдуть у жалюгідне рабство до безбожників магометан, бо зазнають безмежної наруги... Цих нещасних ділять в різні сторони: одних в Константинополь, других у Крим, ще інших в Анатолію...“


І це один із найбільш гуманних і коротких описів. Реальність була жахливішою, із розбиванням голів немовлятам об камінні стіни церков, масовими згвалтуванями, відрубанням голів старим, неспроможним вже працювати і тотальним руйнуванням і спалюванням всього, до чого можна дотягнутись.
Наші недолугі хом"ячки забули історію і носяться із тамгою, жаліють нелюдів. В ідеалі вони зі свинорусами мали б взаємно анігілюватись, повернувши Крим безлюдним, але то все мрії. Ну нічого, не всі забули, а їхня натура все одно вилізе, як вилізла у русні. Примножувати ворогів не варто, от наприклад антисемітизм зараз недоречний, але всьому свій час, ми майже буддисти і цілком можемо дочекатись, доки їхні трупи не пропливуть повз нас.
Теги: описание, татары
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (13)
Отсортировать по дате Вниз
Фейси    19.05.2016, 19:51
Оценка:  0
Фейси
тю! татары, жиды, пендосы, арийцы - всех задуть циклоном-В, оставить укроп на земле, (слава Евнуховичу, Йущу и Кравчуку за то что укропы с родословной) а после с укропом неугодным расправиться-))
Ты болен, сорри!
Если таковы убеждения то действуй! В АТО! Вперед и не песди. Ты - не мужчина, увы-))
ПідпільниКіндрат    19.05.2016, 23:00
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
В АТО поки не взяли, тому я буду вас радувати в інтернетах. А циклон-В і газенвагени трохи застаріли, представники богообраного народу використовуюють лише власну соліданість і розбрат серед супротивників і трупи ворогів зрештою пропливають повз них, і все чужими руками. Дивимось і вчимось.
Фейси    20.05.2016, 19:29
Оценка:  0
Фейси
«Самая дешёвая гордость — гордость национальная.
Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться,
хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он по его представлению, принадлежит.»
-А. Шопенгауэр.
Фейси    20.05.2016, 19:34
Оценка:  0
Фейси
Прекрасное произведение *Paperga und Paralipomena*, в точности про одного из моих отчимов, зоологический был антисимид, запрещал мне приводить в дом еврея одноГЛАЗника.
Мамка егойная на смертном одре созналась, что папик биологический был жыд, Ржач!
Мир как воля и представление, иллюстрация!
ПідпільниКіндрат    20.05.2016, 20:44
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Яка така гордість, наш народ бездарний і неорганізований в більшості своїй, відстає від тих же представників богообраного народу по всіх показниках, але це мій народ.
А Шопенгауер носився з револьвером і ненавидів людей, йому б дати, він би всіх загеноцидив, тільки не за національною ознакою :)
Фейси    21.05.2016, 16:12
Оценка:  0
Фейси
ты таки болен мизантропией!
Укры хоть и не стадные, но талантливы индивидуально, Н.В.Яновский-Хохол, которого называют *Гоголь* считал себя укром и он гениальнее Шекспира!
Стив Возняк укроп или родом с Украины, создавайте условия для образования!
Фейси    21.05.2016, 16:18
Оценка:  0
Фейси
укры склонны к анархии, батько ваш Махно-)), ваша хата с краю. Но это ж результат вековых угнетений! Не верят люди в *покращення*.
Горилку хлебают, буянят, воруют но эти явления социальные.
А от богоизбранного отстают ВСЕ народы!!!
TITAN2    19.05.2016, 10:15
Оценка:  0
TITAN2
Вот спрятался в массе патриотов один провокатор и пытается столкнуть лбами народы прикрываясь патриотизмом.А чойто у тебя нет претензий к варварам? А ну да, тявкать на продвинутые страны как то не феншуй а вот слабого забить-это по русски.
ПідпільниКіндрат    19.05.2016, 11:02
Оценка:  0
ПідпільниКіндрат
О, провокатором я був вже за часів Помаранчевої революції, а русофобом із дитячого садочка. Кацапи зараз вчать українців патріотизму, а потім татари гімном нагодують, а потім жиди, воно так по колу йде, але у всіх масовий склероз і всюди провокаторів бачать. Претензії в мене до всіх, та ще не час.
TITAN2    19.05.2016, 14:15
Оценка:  +1
TITAN2
Никогда твой час не настанет.
ПідпільниКіндрат    19.05.2016, 14:57
Оценка:  +1
ПідпільниКіндрат
Для кацапів вже настав той час, настане й для решти.
Фейси    21.05.2016, 16:22
Оценка:  0
Фейси
ты бредишь.
Для кацапов никакой час не настал! Рейтенх хуйла выше 85%. Алегархам пох, они бабло в офшорах давно держат а вата без канализации, в гафне но с горилкою и им не надо большего, у них сроду не было.
Молодые воюют как диды ваивали. Так где час?
Фейси    21.05.2016, 16:26
Оценка:  0
Фейси
пенсы РФ обеспечены побольше укров, среднего класса практически нет, или молчат в рукавички, можно сосать бабло из казны с бензоколонки, на жизнь хватает.
Бабы отсасывают бабло у дурней, где ж час? Так было всегда, весело в Хуйлостане.
Реклама
Популярные заметки