Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чомусь

27 ноября´05 13:02 Просмотров: 465 Комментариев: 5
Чомусь, 17років і 9місяців тому народилась я. Хто цього хотів - не знаю. Не я так точно. Чомусь від дитинства залишилися тільки негативні спогади. Я ненавиділа свій дитсадок, бо там було холодно і годували овсянкою. Я ненавиділа лікарів, бо мене до них тягали що дві неділі, адже в дитсадку було дуже холодно і я весь час хворіла. Потім мене перевели в інший дитсадок, на вулиці прорізній. Там було тепле, годували нормально. Але цей садок був для дітей з вадами мови та слуху. І вони мене страшенно дратували, бо їм завжди віддавали найкращі ролі у виставах та верхні місця на двоповерхових кроватях. Така несправедливість! Приблизно в цей же період мене змусили чистити картоплю, хоча я цього робити не вміла. Мама сказала, що як я не начищу на вечерю картоплі, то не подивлюсь "Русалоньку". Уявляєте мій розпач?! Потім мене змусили саму стригти собі нігті без будь якого пояснення цього важкого і страшного процесу. Після цього мене довго відучали їх гризти. А поітм почалася шкала... це особливий розділ..
На перше вересня ми запізнилист, бо бабця дошивала мою спідницю. Я стояла десь у кінці з величезним і дуже незручним букетом гладіолусів. А ще весь час сповзали білі радянські колготки.
Потім почалося навчання. Пам*ятаю як отрмимала першу трійку. Коли я її побачила, то побігла комусь жалітись. Як виявилося потім, я наїжджала на директора школи... Потім я била усіх хлопців. Одному сорочку порвала, бо вони до мене весь час чіплялися. Початкова школа пройшла порівняно тихо. Але я все одно тихо ненавиділа однокласників, що їли на перерві с/к ковбасу, яку я обожнювала, але у нашій родині грошей на неї не було. З переходом до середньої школи почалися інші проблеми. Гроші так і не з*явилися і я так і ходила сірою панчохою серед дітей багатих батьків. Це було важко, але я зрозуміла, що не треба їх ненавидіти. Треба просто працювати.
Усе змінилося, коли батько покинув викладання у КПІ і нарешті знайшов собі нормальну роботу. Принаймні інколи почала з*являтися ковбаса.
Але справжня спека почалася в 9 класі. Перший сексуальний досвід співпав з різкою кризою ваги (приблизно стільки, скільки я себе пам*ятаю, батько нарікав на мою вагу і змушував худнути. я противилася як могла). Я почала захоплюватися дієтами та фітнесом. Нічого хорошого з того не вийшло - я потрапила в лікарню. В цей же час почавсязагул, в якому я перебувала до середини 10 класу. Ця прикра обставина призвела до того, що мій рейтинг та оцінки впали на 1 бал, тобто з 5 до 4. За ці півтора роки я наробила ве-ли-чез-ну кількість помилок і у мене не вистачить снаги про них розповісти.
Усе кардинально змінилося у листопіді 2003 року...
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Живая_    28.11.2005, 00:47
Оценка:  0
Живая_
И все-таки... и все-таки... и все-таки... Кто ты? Сестра или просто такая как я? Кто ты? И все-таки, кто я.. Сестра или просто такая как ты?


Скоро увидимся...


Я все знаю...
Greeny_girl    28.11.2005, 00:47
Оценка:  0
Greeny_girl
Ой, якби ж я знала, сестро-подруго, якби ж я знала.. А так важко сказати... Ну напевно ж не така сама, бо усі різні. Скоріше сестра, але не біологічна, а це щось більше.
natka5    27.11.2005, 15:08
Оценка:  0
natka5
И чем вся эта история закончилась....ты выросла симпатичной девушкой с кучей разных мыслей в голове...
netu  (аноним)  27.11.2005, 13:45
Оценка:  0
netu
Да, а что дальше было?
Ken_Zoo    27.11.2005, 13:22
Оценка:  0
Ken_Zoo
в 2003 наверное наконецто появилась колбаса %)....
Реклама
Реклама