Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Загальна будова людини та деякі механізми життя

28 ноября´05 13:07 Просмотров: 3962 Комментариев: 0
Людина народжується у наш світ порівняно чиста. Чому «порівняно»?
Новонароджений має в собі божественне та бісівське начало, або, як говорять, начаток добра і зла.
Одразу після створення світу в людині було лиш божественне начало, та з гріхопадінням людина дозволила Дияволу втручатись в її життя. Хочу підкреслити, що лише втручатись. Диявол не може цілком і повністю керувати життям людини. Лише з дозволу людини він може заволодіти її життям.
По причині того, що новонароджена дитина не може керувати своїм життям, вона знаходиться під захистом Бога. По мірі того, як дитина дорослішає Бог дає їй все більше і більше самостійного право вибору. Акселерація, теперішне проявлення пришвидшеного дорослішання, це один із методів Диявола пришвидшення розвитку та формування дорослої людини. Вік 13-14 років є критичним, бо само в цьому віці підліток отримує повну владу над своїм життям, та повну відповідальність за свої вчинки. Тому саме у цьому віці Диявол починає атакувати людину до здійснення негативних вчинків. Результат самостійних рішень молодої людини це надмірна агресивність, розкутість, вульгарність, алкоголь, паління, і, як наслідок злочин, зґвалтування і, найголовніша ціль диявола, вбивство.
Тому є дуже важливим саме в цьому віці надати підлітку ті знання, які допоможуть йому «знешкодити» диявола в своєму житті. Адже за відсутності цих знань з кожним наступним негативним вчинком підліток відкриває ще ширше двері в своє життя дияволу.
Людина триєдина та складається з :
- фізичного тіла (є основною ціллю диявола для впливу на людину);
- душі (яка продовжує своє існування після смерті людини в раю чи в пеклі);
- духа (що дається Богом після народження).
Не потрібно недооцінювати жодне з цих складових.
В наш час людство ставить акцент на фізичному тілі. Це є неправильним лиш по тій причині, що ВСІ якості нашого тіла (зовнішність, хвороби) є лиш РЕЗУЛЬТАТОМ духовних дій.
1
Людина зробила деяку помилку в своєму житті, що відобразилось на її духовному стані. По причині того, що вона не відчуває духовного світу ця помилка залишається непоміченою.
Але, як говорилось вище, всі духовні дії з часом проявляються в фізичному світі.
Через деякий час (кілька годин чи днів) людина починає відчувати хворобливі симптоми результатом яких є хвороба. Це такі хвороби як болі у шлунку, всі види простудних захворювань, головний біль та ін.
2
Якщо людина робить одну і ту ж помилку постійно, це постійно відображається в духовному світі. З часом людина «заробляє» хронічну хворобу.
3
Такі хвороби як СНІД, рак це лише здобуток нашого часу. В майбутньому невиліковних хвороб буде ще більше і більше.
Механізми «отримання» та лікування таких хвороб, при потребі можу описати.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама