Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Влада Литовченко розкрила секрет ідеального селфі

22 августа´16 0:16 Просмотров: 208 Комментариев: 0

На днях до Міжнародного дитячого центру «Артек» завітала голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко.

На запрошення організаторів табору переможниця конкурсу «Міс Україна-1995»  приїхала до мальовничої Пущі-Водиці, щоб провести авторський майстер-клас під назвою «Кодекс справжньої леді». 

Стиль та мода, здоров’я та краса, методи мотивації та секрети успіху  – стали головними темами бесіди з артеківками.

В рамках майстер-класу володарка титулу «Міс Україна-1995» розповіла про власні життєві цінності та принципи, а також поділилася особистим досвідом реалізації мрій та бажань.

«Головна перепона всіх життєстворюючих процесів – це страх і невпевненість в собі, тому краще спробувати і зрозуміти, що це не твоє, ніж забрати у себе шанс, і зрозуміти, що насправді все легко та реально», - зауважила Влада Литовченко. 

Понад півсотні підлітків брали активну участь у майстер-класі, проявляючи жвавий інтерес до кар’єри та діяльності бізнес-вумен. 

Підсумком заходу стала фотосесія зі спікером, під час якої Влада Литовченко поділилася з юними леді секретами позування перед фотокамерами. 

Нагадаємо, Міжнародний дитячий центр «Артек»  знаходиться в одному із заповідних куточків Києва — Пущі-Водиці, на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна». Табір  складається з п’яти співдружностей, кожна з яких поєднує п’ять товариств по 25-30 дітей. Співдружності мають свої оригінальні програми, змагаються між собою і розігрують щозміни Великий Кубок Артеку, а також спільно готують і реалізовують чудові творчі проекти. 


Теги: влада литовченко, артек, ідеальне селфі
Пожаловаться
Комментариев (0)