Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"Горе з розуму"

Отредактирована 22 января´17 12:15 Просмотров: 291 Комментариев: 2
Найвипадковішим чином опинився сьогодні в Молодому театрі на виставі "Горе від розуму". Біда не тому, що воно насправді не брутальне (як заявлено), а тупо вульгарне в найгіршому і найпаскуднішому з сенсів. І не в тому, що на сцені жоден з 21 актору не вчинив самоспалення одразу по закінченню цього сорому; вони кланялися, сльозилися від пережитого і від подяки глядачеві. 


Біда в тому, що тих, хто вийшов з залу, було менше 10 осіб. Решта стоячи плескали в долоні і сім разів крикнули "БРАВО" із найсерйознішим тоном (якби це побачив Грибоєдов, він у шоці побіг би шукати персидських фанатиків)! Мабуть, найбільше було соромно мені. Я не знав куди подітися, бо за усіма законами Всесвіту я мусив або підірвати театр цієї ж ночі, або просто вивернути свої нутрощі назовні під час поклону прямо на обличчя акторам або хоча б партеру, який відвалив за оце кілька сотень гривень і ще й був задоволений.

Не уявляю собі, як можна так дико лахати із того, що чувак потер свою промежину рукою та понюхав її. І так разів з п'ять. Як можна взагалі сміятися з жартів, які ніяким чином не мотивовані діями персонажу, а тупо є вибриком заради вибрику. Мені гидко, бо ці самі люди, які вели розмови у кулуарах, що у театрі Франка стільки патосу, а потім були вдячні за відро помиїв, виплеснутих їм в обличчя, вони колись дивитимуться мої фільми, які, мабуть, здаватимуться їм не смішними і завумними... Тож для кого творити, якщо навіть до театру ходить худоба?

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
гончарованаташа    14.01.2017, 07:52
Оценка:  0
гончарованаташа
Партнер пішов напартер!
Небо-И-Земля    14.01.2017, 02:17
Оценка:  0
Небо-И-Земля
Головне - творіть, а глядач завжди знайдеться)
Реклама