Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

найдорожчі квіти

Отредактирована 13 февраля´17 16:47 Просмотров: 238 Комментариев: 0
Так як завтра день святого валентина, і хоч в багатьох людей неоднозначне ставлення до цього свята, але якщо від того комусь добре, то ж нехай. І розповім я вам казочку про самі найдорожчі квіти. І ні, це не оберемок квітів, куплений на Бесарабці, чи замовлений гламурний букетик. А про чорнобривці

Т. трішки не розрахував свої сили і не з тими депутатами зв язався, внаслідок чого, бізнес було відібрано і посаджено на 6 років щоб не рипався, за перевищення службових обов язків. Справу було поставлено на контроль в ген прокуратурі, то ж суддя, лише розгублено розводив руками мотивуючи… «ну якщо домовитесь там….» багатозначно піднімав брови догори, так ніби мав на увазі самого Бога.

Так провів Т. довгі роки за гратами. І ось одного разу, коли передавали йому рідні передачу, замовив він  насіння чорнобривців, чим заставив всіх здивуватись . І посадив він ті чорнобливці на клаптику землі в дворі, де ув язненим можна було гуляти чи грати футбол. І так ходив він у двір, і поливав періодично ті паросточки. І так як зустрічі були дозволені лише один раз на три місяці, розрахував він час так, щоб виросли ці квіти до приїзду коханої. І коли приїхала кохана, бігав він по всім закуточкам, щоб знайти хоч якусь різнокольорову стрічку. Потім пішов він у двір, зірвав квіти у букетик, пеерв язав його червоною коротенькою стрічкою і подарував своїй коханій….

Спливло вже багато води з тих пір, Т. вже давно вийшов по амністії, а його кохана інколи відкриває одну і ту саму книжечку на сторінці 33, дістає з-поміж сторінок засушену квіточку чорнобривця, посміхається і каже «дивись що в мене є». А Т. кожен раз підходить, усміхається і обіймає….

От і казочці кінець. А хто слухав. молодець :)
Теги: свято, квіти
Мне нравится! Понравилось: 4
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама