Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Я - ЖІНКА, ТИ - ЧОЛОВІК

1 декабря´05 0:01 Просмотров: 2095 Комментариев: 26
Я – ЖІНКА, ТИ - ЧОЛОВІК

ЗАДАЧА
Вам коли-небудь говорили, що спільного більше між жінкою і жирафою, аніж жінкою і чоловіком. Через нерозуміння цієї простої істини виникають неповоротні наслідки.
Кожен раз я в цьому переконуюсь.
Банальна сьогодні ситуація 1. Мій знайомий побачив машину, марка якої є в нього, навіть схожа дисками, навіть кольором, навіть номери з нулями. Моя думка – кинути цеглину, його думка – господареві машини потиснути руку. Дивимось один на одного з виреченими очима. Як? Чому? Відповідь дуже проста: він – справжній чоловік, я – справжня жінка. Він шукає побратима-однодумця, я винищую, все, що має схожість зі мною. Ідеально для нього – всі єдині в одному, як в армії, ідеально для мене – бути жінкою у всьому неповторною.
Банальна сьогодні ситуація 2. Мій знайомий розповідає анекдот життя. Застала дружина його в квартирі з іншою жінкою у приємній розмові. Звичайно, скандал; звичайно, істерика дружини; звичайно, провина знайомого. Мене дивує його іронічна оцінка цієї ситуації: “Ну я ж її кохаю, а вона мене. Навіщо так виснажуватись у скандалах через такий несуттєвий випадок? Життя занадто коротке, щоб його витрачати ще й на сварки. Правда?” Я посміхаюсь, а в середині обурена – спрацювала жіноча солідарність.

МОРАЛЬ.
Мужчини за своєю природою полігамні, це їх генетична природа, жінки ж навпаки – моногамні.
В чому це проявляється? У понятті “зрада”.
Нормальна середньостатистична жінка, коли має сексуальний контакт “на стороні” – вона зраджує, оскільки не лягає у ліжко, не маючи до мужчини почуттів. Інша історія з чоловіком. Не завжди коли мужчина має статевий акт – він має почуття до жінки. І це не рахується за зраду. Це, як сходити в туалет (принаймні, так мені пояснювали). Наступає мить, коли ну дуже хочеться – ти шукаєш об’єкт, і коли все закінчується – про це забуваєш до наступного разу.
Цієї теорії дотримуються більшість чоловіків: “Ну, любі жінки, такі вже ми є!”
Але і ви мусите зрозуміти, любі чоловіки, що ми – моногамні і до кінця цього зрозуміти просто не здатні.
Ми різні.

РІШЕННЯ
Є єдиний порятунок. Жінкам теоретично погодитись з цією теорією, а чоловікам, якщо десь і знаходити розвагу, то ДУЖЕ РЕТЕЛЬНО попіклуватись над тим, щоб про це дружина не дізналась.

P.S. Це є мій роздум на тему стосунків між чоловіком і жінкою, тому, звичайно, ця тема дискутабельна. Прошу поділіться своїми думками. Залюбки їх прочитаю.
Ваша Toryamos
Пожаловаться
Комментариев (25)
Отсортировать по дате Вниз
СМА    11.05.2011, 18:35
Оценка:  0
СМА
Вам коли-небудь говорили, що спільного більше між жінкою і жирафою, аніж жінкою і чоловіком. Конечно между женщиной и животным общего больше чем между женщиной и человеком... Шутка.
Lukra    07.04.2011, 12:50
Оценка:  0
Lukra
Изменяют и те и другие.Причины- разнополые.Женщины в основном-от недостатка внимания с мужской стороны.У мужской измены больше причин и многое зависит от поведения женщины. А мнение такое сложилось потому-что у нас такое общество.Пошел мужик налево-герой,а женщина...кто будет?Кому-то этот выгодно...
Неизвестный_ник    16.01.2006, 04:14
Оценка:  0
Неизвестный_ник
Рішення:

Є єдиний порятунок: треба жити по розуму, а не по, так би мовити, „природі”, якій притаманна інстинктивна поведінка. Більшість у цьому світі вже вважає інакше? Та нехай! Більшість і натовп майже завжди робили те, за що потім гірко жаліли – прикладів можна згадати дуже багато – як із життя, так і з історії. Самообманом урятувати самого себе неможливо так же, як і не можливо урятувати себе від падіння з даху „забувши” про силу тяжіння.З повагою, W. Freeman.
Toryamos    16.01.2006, 04:14
Оценка:  0
Toryamos
Хочу подякувати за Ваш комент.
Неизвестный_ник    16.01.2006, 04:10
Оценка:  0
Неизвестный_ник
Що до інстинктів... сказати „з ними не можна боротися” може тільки невдаха. Взагалі, чим людина відрізняється від тварини? Тварина живе за покликом інстинктів, а людина (справжня) живе за духом та розумом – якщо ж їх майже немає, то тут як раз інстинкти все и замінюють. Добре це, чи ні? Зрозуміють потім. Рано чи пізно, але зрозуміють.

„я бажаю побачити хоч одного чоловіка, що зовсім не зраджував би своїй жінці”
Більшість зраду рахують за норму, але більшість – це не всі. Можу сказати точно.
СМА    11.05.2011, 18:38
Оценка:  0
СМА
Не могу не согласиться что большинство это не все.
Неизвестный_ник    16.01.2006, 04:08
Оценка:  0
Неизвестный_ник
Мораль:
Якщо не поглиблятьсь у терміни „полігамності”,чи„моногамності”,т о про поняття „зради”можу сказати таку річ...
Судячи з попередньої замітці бачу що слово „Бог” не байдуже. А Він у своїй книзі „Біблія” не розрізняє „-гамнічсть”,а про шлюб дає досить зрозумілі поняття. Зрада– це є зрада, і вона не може бути нормою поведінки ні для чоловіків, ні для жінок. Ні час, ні той, хто хоче виправдати свою розпусту, законів не відміняють. Вони займаються самообманом. А це одна з найстрашніших речей
Неизвестный_ник    16.01.2006, 03:57
Оценка:  0
Неизвестный_ник
Ситуація 2
Що таке „приємна розмова” не зовсім зрозуміло. Але з пояснень чоловіка бачу, що це була не просто дружня розмова. А якщо це розмова була більшим, чим за дружню, то я завжди буду на боці тієї людини, яка цім фактом була незадоволена, у незалежності від того, якої статі вона була, та які в нас були до цього стосунки(друзі, просто знайомі, чи зовсім незнайомі).Чому так? Тому що правда в моєї системі цінностей переважує усе. Вважаю що розумна поведінка головніша за будь-яку солідарність.
Неизвестный_ник    16.01.2006, 03:29
Оценка:  0
Неизвестный_ник
Ситуація 1
Так, можу сказати, що це (у випадку з цеглиною) типова реакція жінки. Але, звісно, не все вимірюється шаблонами – реакція може буди зовсім різною у різних людей. Якщо говорити за себе, то, скоріш за все, потиснув господареві руку, тому що він зробив ідентичний вибір (тобто погодився з моєю думкою – „що таке найкраща машина”).
ГРИНЯ    10.01.2006, 17:59
Оценка:  0
ГРИНЯ
Цікава тема ! Над нею я вже роздумував!
Я з тобою я погоджуюсь, що для жінки зрада це певний спихологічний крок, який важко зробити. Да й взагалі!
Ти права!
lightout    10.01.2006, 02:58
Оценка:  0
lightout
хм.. дивна річ.. я чоловік - але моногамний.
і вважаю, що секс - це завджи зрада. чи є якісь почуттся, чи просто заради сексу.
і не розумію таких чоловіків.. :-/
DerEiner    28.12.2005, 20:57
Оценка:  0
DerEiner
Да в жизни все что угодно бывает - не мучайся ты над законами природы. Главное - чтоб тебе достался мужчина такой, что ты бы не пожалела о своем выборе и была с ним счастлива. И среди мужиков попадаются (редко, конечно) практически моногамные особи, и женщины бывают такие полигамные - не балуйся просто :):)
Реклама
Реклама