Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

28.12.17

Отредактирована 28 декабря´17 13:23 Просмотров: 225 Комментариев: 1

Не те щоб я вбивав себе алкоголем чи наркотиками. Але я перестав перейматися як робив це раніше, якщо це відбувається. Так буває, якщо твоє життя руйнується за кількома з основних складових, - ти розумієш, що на фоні власних переживань це не має значення. Ти робиш це не тому що стає добре чи на мить ти починаєш любити людей... Якби це було так, я вже давно збухався б. Лише сексом не можу займатися без почуттів. Це здається останнє дитяче, що в мені лишилося.

 

Колись відбувся славетний діалог, який ви, мабуть, знаєте.

-Люди діляться на два типи: на тих, у кому живе Бог, і у кому живе Диявол. А ще є ті у кому живуть хіба що глисти. У вас живе Бог.

-Якщо у мені живе Бог, то він у зісланні у мене.

 

Саме так я відчуваю себе. Наче в мені живе Бог, але він у зісланні. Сумно і страшно це визнавати, але мій внутрішній світ останнім часом зовсім не дарує надію.

 

Насправді, доволі гарний день. Багато знайомих. Обійми, обійми, компліменти, давно не бачилися, тож всім цікаво як я; щоразу відповідаю інакше про Надію, хіба що про свою діяльність розповідь майже не змінюю. Якби ж всі ці люди були в загниваючому Києві, чи хоча б половина від них... Якби ж я мав більше коло спілкування або хоча б трійко відданих друзів... Мені треба їхати далі, треба валити з Києва, але й повертатися назад я не бачу сенсу. Треба їхати на захід. Розвиватися у своєму напрямку і шукати можливості зачепитися. Загниваю тут, бо я приречений бути цим канцелярським щуром склейок на проектах середнього рівня. Треба шукати. Але поки що я зовсім не бачу варіантів, навіть космічних. Почав вчити мови, щоб коли настане час, це не стало проблемою. Він мусить настати. Інакше життя - вбивця. 

Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
ISoulflY    28.12.2017, 13:20
Оценка:  0
ISoulflY
- есть бог или нету? наверно нету - раз молчит. или есть - кто ж всё создал? да не - известно же, что всё произошло от обезьяны. значит бога нету... а кто создал обезьяну? значит бог всё-таки есть...
- да нету меня, нету! спи, давай!...

а от я навіть цей комент без почуттів не пишу. нажаль. бо...
ISoulflY    28.12.2017, 13:23
Оценка:  0
ISoulflY
ти ба. вже й забув, що хтів збрехати. клятий склероз... бажаю щоб новорічні свята були для вас приємним відкриттям. адже попереду - цілий рік. та й починається він одразу з весни. це добрий знак
Реклама