Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Тіндер. Побачення #5

Отредактирована 17 января´18 1:05 Просмотров: 611 Комментариев: 1

 

Щоб не вмерти від суму змусив себе таки з кимсь стрітися. З Тіндером справи ще жахливіші аніж із так званою воронкою продажів в інтернеті. Бо тобі теж мусить подобатися покупець, а не тільки ти йому. 


Найчастіше дурнушок видно ще на фото. Просто за виразом обличчя. Однієї фотографії часом буває замало, але за двома вже можна помітити слід інтелекту та розумової пасивності. Й відсіяти.


Далі переписка. Головне - зацікавити з першого ж речення. Я стрічав кількох дівчат, що лайкали мене, і яких я знав у реальному житті чи чув про них (з одного кола), але вони не відповідали на мої повідомлення. Надто велика конкуренція. Але на цьому етапі можна відсіяти тих, хто не вміє писати без помилок, або хто просто відверто ніякий, типа я готова лиш відповідати на запитання, а ти давай зацікавлюй мене із бубном та кісткою в носі. 


Якщо ж пройшло пару днів і обом все ще цікаво, ніхто не морозиться в процесі спілкування, то можна кликати на побачення. Нафарбована, одяг, що підкреслює фігуру, цианові бретельки, широкі зіниці, зовсім не дивиться на телефон, намагається тримати поставу гідно. Але на фото все було краще, звісно ж. А взагалі, хвилини спілкування у реальному житті вистачає, щоб зрозуміти чи хотів би ти із  цією людиною стосунків чи/та сексу. А потім ще кількох, щоб зрозуміти, чи хотів би ти взагалі мати серед кола знайомих таку людину. Найжахливіше, коли ти розумієш, що ні, але ти не можеш так наплювати на людину через її "Ґе", цінності, не знання хто такий Хармс, - встати та піти. Тож ти ведеш розмову на кшталт тих, що ведуть у потязі. Це не було погано, зрідка навіть весело, але надто далеко від мого внутрішнього захоплення.


Дивне прощання, вона очікує на запрошення до себе чи хоча б поцілунок. Повертаєшся додому один. Розумієш, що ніц не встиг зробити за вечір. Що так і не сів писати сценарій, яктй обіцяв віддати подрузі вже у понеділок у вигляді трітменту. Але на душі все ж краще, ніж якби я провів цей вечір без живого спілкування. Тоді думав би про Надію і вмирав би. А так - просто сумно і ні про що. 


Дзинь, повідомлення. Видно, не стало сил терпіти. З дівчатами так часто. "Зловила себе на думці, що давно з малознайомими людьми не спілкувалася так щиро". Навіть не шкода, що секс без почуттів мене зовсім не цікавить.

Мне нравится! Понравилось: 5
Пожаловаться
Комментариев (1)
tsukerka    25.10.2018, 21:57
Оценка:  0
tsukerka
У меня три вопроса.
Что такое Тиндер?
Кто такой Хармс..?)
И...
Два вопроса у меня, в общем:)
Реклама