Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

29.01.18

Отредактирована 12 февраля´18 2:27 Просмотров: 157 Комментариев: 0

Я відмовився від цього проекту. Для мене це ту мач - видаляти кадри, які ще вчора просили вставити, й кивати, коли людям здається, що вони зняли купу купезну гарного матеріалу, але насправді це не так, його не стане навіть на п'ять хвилин, не те що на 50-хвилинний фільм.

Ще я захворів.

І в мене вписалася Маша на кілька днів.

Це добре, коли плин життя постійно змінюється. Застій пару днів, коли ти можеш перевести дух і набратися сил, а потім завал. Наче на гойдалці, ковзанах, у дріфті чи на ходулях. В якусь мить тобі здається, що ти втрачаєш контроль, але знову його набуваєш. І в цьому найбільший кайф. Саме тому людство стерчить від алкоголю та наркотиків. Бо ми любимо втрачати контроль. Після цього ми повертаємося у рутину і вона якийсь проміжок часу навіть здається прихистком.

Може я таким чином й лютий спокійно переживу із його сраною київською погодою та святом усіх самотніх. А потім переживу свій самотній день народження. Я ніколи не любив особливо його святкувати. Для мене найкращим було просто провести його із коханою людиною, за якимись буденними речами типу кіно, вечері, може поїздки кудись; і останні кілька років так і було. Схоже, цього року я брехатиму сам собі або просто буду наодинці зі святом свого старіння. Це ще треба буде пережити.

Далі треба буде пережити літо, з моєю мізантропією до типової сезонної одеської екзальтації, з алкоголем, друзями і морем, з вечірками, на які ти приходиш і відчуваєш, шо дарма втрачаєш час, бо тут немає тих, із ким би ти хотів бути, з річницею, коли тебе кинули. Потім кілька місяців краси і свободи, а далі знову срана київська зима. Сподіваюся, все буде не так, як я описав вище. Насправді, мені потрібне нове місто, нові знайомства, надихаюча робота у великих кількостях. Тоді переживу. І виросту. Але в Україні вище за Київ професійно рости нікуди, а за кордоном мене ніхто не чекає як професіонала, а працювати на лайновій роботі аби просто жити у місті мрії і не бачити його через брак часу можна і не виїжджаючи з України. В мене як завжди більше "але", ніж наснаги. Але я впораюся. Інакше й бути не може. Інакше це буду не я.

 

Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама