Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

31.01.18

Отредактирована 1 февраля´18 1:43 Просмотров: 134 Комментариев: 0

Маша поїхала. Якось втратилося легке взаєморозуміння, що було раніше, і дружба розмилася. Мабуть, тому що їй потрібні були стосунки. Радий, що між нами нічого не було. 

 

Я заганяв себе майже щоденними тренуваннями і одужав. Хворіти у таку пору року огидно. Падіння до ще більшого катехизису мізантропа.


Зрозумів, чому Надя була такою грубою з вересня. Я просто зловив інсайт однієї миті: щоб нормальне спілкування чи вияви уваги не могли інтерпретуватися як прагнення повернути стосунки. Таке усвідомлення змушує відчувати себе наче хворим серед здорових, і робить дещо боляче соромно, але це хоча б якесь розплутування клубку. Я не думаю про це, воно просто виникає в голові. Але я інтерпретую це як усвідомлення та прийняття кінця цих стосунків. Нареееееешті.


Мені майже не цікаві люди. І не те, щоб я цього прагнув. Просто мене вистачає лише на смол-толки, бо далі з людей лізе щось зовсім неприйнятне. І я не можу опустити цю планку. Це не контрольоване. І вона буде на тому самому місці, навіть якщо я буду ще більш самотнім.


Скоро закінчаться мої курси англійської. Я там знайшов двох гарних друзів. А. та А. Якби не вони і не спорт, я б зійшов з глузду цього листопаду. Зберегти б це спілкування. 


Минув січень. Я так і не написав сценарій. Лише трітмент готовий на 80 відсотків. Не вистачає людини із батогом. 

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама