Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

21.08.18

21 августа´18 2:28 Просмотров: 259 Комментариев: 6

Зрозуміло, що у дев’яностих та нульових ультраправі були проджектом регіоналів, щоб розділити електорат правих (очевидно було, що не пройдуть вони до парламенту ну ніяк) та лякайкою для свого електорату, мовляв, якщо не ми, то оці во будуть - “палець відріжемо за слово расєйською”.
Сьогодні за опблок здатен проголосувати хіба що справжній відбитий дебіл. І ми так далеко від ліваків, як ніколи. Проте ця монополія на патріотизм, ця безнаказанність, від якої тхне олігархічним баблом, що лише прикривається національною символікою, це все тягне нас з однієї прірви до іншої, не так вже й довго ми були адекватними центристами, яких цікавить гідність, свобода, європейські цінності. Зараз більшою мірою ми просто піздануті реваншисти, які й далі ведуться на гасла, які лиш починають казати своє “фе”, а не покірно мовчати, проте робимо ми це так розрізнено, що, варто визнати, право на гарне обслуговування у кав’ярнях ми сьогодні відстоюємо завзятіше, ніж національну гідність, яку плямуємо найбридкішим чином, най-нечеснішим, напідступнішим. Прошу мене правильно зрозуміти, якщо той, хто це читає, здатний на пошуки розуміння. Мова не про воїнів, не про масу, що живе аби-де і горбатиться-лупасить на роботах або просто сидить на сраці і ніц не робить. Мова про звичайних киян, що вже кілька років стикаються із пануванням відбитих правих, що не мають нічого спільного з реальними інтересами людей або держави. Питання не в тому, аби бути наївними європейськими лівими як у 68-му, або заклеймити радикалів, які до кінця прикриватимуться патріотизмом, гаслами, гопницькими наїздами, мудацькою риторикою й провокаціями, а в тому, щоб захищати гідність символів та цінностей, які зараз є щитом в руках брудних грошей та щиро відбитих ідеалістів з нестачею клепой й хромосом, в яких не вистачає мозку й далекоглядності, як у більшості населення цих терен у 1917. 

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
крапивник    21.08.2018, 12:31
Оценка:  +1
крапивник
Як у деяких поєднується хрестик на шиї та відсутність трусів. Дивно...
ISoulflY    21.08.2018, 12:23
Оценка:  0
ISoulflY
молодь та не дуже продвинутих людей завжди хтось використовував - бо їх легше обдурити. не просто ж так апостол павло писав римлянам - "познаєте істину - і істина зробить вас вільними". розумну людину дуже важко зробити інструментом своїх амбіцій...
Реклама