Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

23.08.17

23 августа´18 2:55 Просмотров: 137 Комментариев: 0

Вчора мені показали пост на кліпі культового українського гурту 90-х, який я монтував у липні. Це якийсь жах. Наскільки все ок по танцям, сценографії, монтажу, пісні, настільки цей несмак пробивається крізь абсолютно зайвий композ. Мені тупо соромно, щоб мене підписували під цим, не уявляю, як гурту буде не соромно випускати це в такому вигляді. Але я впевнений, що вона протисне і все релізниться саме так як зараз. 


Через годину, коли після надлюдських зусиль я знову зміг поворушитися, одразу ж поліз шукати минулі кліпи цієї режисерки і мене просто прибило. Це таке лайно, що я навіть за дуже великі гроші за таке не взявся б, хоча ще 5 років тому я був ладен монтувати хоч кліпи Бадоєва, хоч випуски ТСН і мені це здавалося крутим шансом і неоціненним досвідом.

Зараз монтую з цією чувіхою ще одне музичне відео, вже для популярного гурту кінця нульових. Пообіцяв собі, що це останній кліп від неї, і взагалі проект. Тільки б закінчити і не було двадцять пулів правок. Осільки вони тягнули майже півтора місяці із передачею матеріалів на монтаж, гадаю, продюсер гурту вже скоро почне їх жучити, якщо вже не пише їм любовні есемески щоночі, тож ми навряд зможемо дозволити собі мусолити правки тижнями, і я обійдуся малою кров’ю - однією живою зустріччю.

Намагаюся переходити на фріланс. Дуже вчасно з’явився Міша з Нью-Йорку, якому я збирав соціальні ролики у квітні за доволі гарні гроші. Зараз пропонує більш просту і скромну роботу, але постійну. Якщо все вигорить, мої не прив’язані до місця заробітки від есемему та монтажу складатимуть 6/10 від того адекватного мінімуму, який мені потрібен для життя у Вроцлаві або Сопоті. Треба взяти перше замовлення на апворку.

Надія втретє за останній тиждень пропонує зустріч. У суботу їде на короткий відрізок. Я - щільний дощ сумнівів у дитячому прозорому рюкзачку. 

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама