Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

28.08.18

Отредактирована 28 августа´18 4:21 Просмотров: 252 Комментариев: 0
Таке паскудне відчуття. 

Лише повернувся додому. 
Монтував з 10 вечора. 

Не знаю, що мене бісить у Віні найбільше - що вона взагалі не вміє пояснювати чи що після неї всі мої речі потрібно прати, а на кулерах ноуту та на легенях осідає кількасот грамів тюнюнового пилу за раз? Чи що, насправді, вона безталанна? Тирить чужі Образи, як і футажі в інтернеті, навіть не замислюючись про авторів чи хоча б про музик, яких колись уважне око може взяти за яйця (якщо не знати, читається як альтернативний синопсис першої частини Володаря перснів). Чи що за усієї неграмотності вона одна з найпопулярніших українських режисерок серед вітчизняних зірок? Моя сусідка, в якої навіть портфоліо немає, змогла б зробити краще!

 

Лише другий спільний проект, а я вже пообіцяв собі, що він останній. Хоча вона хоче накинути на мене ще 4. Це вигідно фінансово, але це Дно і сором. Цього не включити до портфоліо навіть в альтернативній реальності. Моя відмова лежить у просторі десь між принципами, комфортом та амбіціями. Чогось одного, мабуть, стало б замало. Але все зійшлося. 


 

Зазвичай, якщо я не хочу брати проект, я просто називаю неадекватно великий гонорар, тоді люди відвалюються. Але тут я так не ризикнув, і сказав, що просто валю до Польщі, тож закриваю старі проекти і не беру нові. Безбожний брехло. Хоча, варто відньюансити, що я починаю позбавлятися старого одягу (здається, викинув майже все, що застало Її), книжок (лишаю їх десь на Золотих), а у вересні та жовтні планую перевезти до батьків більшу частину мотлоху - від речей колишньої та її ж листівок про сингулярність до зимових речей, які я вже морально переріс.

Мне нравится! Понравилось: 4
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама