Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

багато хто... багато що....

3 декабря´05 14:02 Просмотров: 450 Комментариев: 5
багато дівчат зараз скажуть "за що? навіщо нам це? ми ні в чому не винні!!". =\

Як просто нам аналізувати інших, як тяжко нам зрозуміти себе... Думаєте я сам не ломав собі голову над цим всім? Думаєте, що я впусту говорю ці слова? - Ви помиляєтесь... в пошуках своїх помилок, я перебирав безліч варіантів, БЕЗЛІЧ... (а тепер задумайтесь і скажіть собі: а скільки я думала?).

Історія однієї дівчини мене поставило на місце... вона мені відкрила очі, надягнула окуляри, майже як Колумб - відкрила Америку!
Їй не було цікаво зустрічаись з хлопцем, якому вона не була байдужа, а хотіла досягнути висот, де її навіть не помічали.

я слідкую за вашою думкую! =) Ви зараз подумали: "НУ правильно!! Треба прориватися!! Треба показати всім, на що я можу! Я перестрибну неперелітаючі гори!!"
А тепер зупиніться! Жаль, але ви всерівно не помічаєте людей, які вас дійсно кохають... мені вас шкода в деякій мірі і стидно за хлопців, які не можуть показати свою симпатію до когось правильно!..
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
пейтон    08.01.2008, 00:06
Оценка:  0
пейтон
тобто дівчина високих моральних правил? якщо й ангели її не варті... ого!
LaSG    08.01.2008, 00:06
Оценка:  0
LaSG
ті ангели давно павші, або принаймні сліпі, що її не бачать... або я сліпий... чи кохання... заплутався, але тоді, в минулому... тому це не важливо.
пейтон    07.01.2008, 18:51
Оценка:  0
пейтон
для чого ти всіх рівняєш під одну лінійку? ти ж дорослий і знаєш, що всі люди, незалежно від статі, різні. це лише одна дівчина!
P.S.вибач, я тільки зараз помітила, як давно це було написано. мабуть, твоя думка вже змінилася.
LaSG    07.01.2008, 18:51
Оценка:  0
LaSG
знаєш, я не рівняв всіх під лінійку, я говорив про дівчат, які ставлять себе надто високо... і саме про ту дівчинку, яку я згадував... історія вміє повчати людей... тепер мені просто її шкода... мене змінило інше життя, а вона далі чекає своїх ангелів висот.... правда ці ангели і її ніколи варті не були...
KASHA_ZH    04.12.2005, 09:56
Оценка:  0
KASHA_ZH
На питання "Що ви подумали ?" - відповідаю...НІКОЛИ ТАК НЕ МОЖНА БУЛО робити.....чому? а тому що так ніколи нікому нічого не доведеш, тим паче сенсу в цьому не має.....людина така яка вона і є....і зустрічатися з людиною яка не цікавить...це камінь на шию.....помилка 100%. А от про те що не помічаю, так можливо я телепатією не займаюсь, тому ТРЕБА КАЗАТИ ПО ТЕ ЩО ВІДЧУВАЄШ, а не через декілька років про це шкодувати...ВИСНОВОК: кохаймося з коханими людьми, а не мучмо інших гарних створінь
Реклама
Реклама