Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

22.09.18

22 сентября´18 22:17 Просмотров: 72 Комментариев: 0

Ще вранці мене будили церковні дзвони, а зараз з прірви доноситься якийсь злий репчик невдах. Останній день літа, перед глибоким стрибком в осінь. Схоже, це й було індіанське літо.

Стан такий собі. Залізти під ковдру із морозивом та дивитися усі сезони Друзів.  

Але потрібно монтувати. Це круто, що така кількість останні півроку, але це жахливо, що я так прокрастиную останні два місяці. Треба зав’язувати із такою кількістю проектів одночасно і повертатися до сценарію, до власної творчості. Спочатку це було заради портфоліо та грошей, але портфоліо майже не наповнює, а гроші на кін я вже зібрав.

Вмер телефон. Але я радше переживаю не через інфу, яка могла не зберегтися чи через витрати на новий, а через те, що його все ж таки доведеться купувати і ця залежність повернеться знову. Наче у цій коробці криється моє життя. Я забуваю про неї лиш коли навколо відбувається щось круте. Раніше це було кохання. Бо не потрібно було ні з ким ділитися нічим, бо найближча людина поруч. Тепер це подорожі, бо ніщо не має сенсу, бо локальні проблеми та популярності так і лишаються локальними. 

Зараз реально парить лиш дві речі. Перша це творчість. Я не встиг зняти фільм до холодів, і через нестачу відпустки не зможу зробити нормальний препродакшн, а перекладати це на чиїсь плечі на відстані 440км за малі гроші це ту мач. 

Друге - відсутність живої комунікації із друзями чи просто цікавими людьми. Я наче відчув наближення цього авансом, тож два тижні тому в Одесі запропонував Ігорю та Віці стрітися. Виявилося, що якщо фільтрувати якісь потоки та часом блимати очима на щось, то вони цілком нормальні. Не знаю чому звижився на цю зустріч, може тому, що знаю його 19 років життя. Кого довше?

Натомість виявилося, що Маші ця дружба потрібна, як вода верблюду - раз на місяць. Це була дуже дурна суперечка, але те як вона з неї вийшла - реально тупо. Я почекав, зробив кілька мініспроб, але, не знайшовши віддачі, просто обірвав це. Любі ж дружба потрібна, коли треба поділитися новинами чи потрібен голос розуму, проте тільки якщо він відповідає одному з її варіантів. Таке… Знову лишився без хоча б трохи близбких людей. Але, коли ти відпускаєш когось зі свого життя, це означає, що з’явилося місце для когось нового.
Пішов на лінді хоп, бо Алі не було із ким йти, і вона скочувалася в осінню депресію. Там дуже легко виявити киянок - вони не розуміють жартів. Гарних дівчат немає, симпатичних обмаль, із почуттям гумору і симпатичних немає, самі заняття більше подібні до студентського кружка, і за якістю, і за умовами і за ціною. Дам собі місяць-два. Далі англійська з жовтня, а з листопаду і французька. У січні препродакшн, коли в мене буде відпустка, у лютому останні приготування, у березні знімаємо. Часу багато, тож все має бути ідеально. 

У грідні лечі із Мішою та Каріною до Відня. Шукали кумпанію. Запропонували-погодився. Ні на що не очікую, тож сподобається. Буде мені гарне нагадування чому хочу звалити.

На днях приїжджала Дарця з Канадщини. Вдихнув трошки інтелектуального спілкування із іронією масової культури. Останні 6 років це для мене рідкість. Я тоді навіть не усвідомлював, що це триндець який закритий клюб. 

Як би ж не здихнути серед усього цього…

Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама