Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

20.10.18

Отредактирована 20 октября´18 0:24 Просмотров: 122 Комментариев: 2

Я обіцяю, що це місто не зламає мене. У всякому разі не це. В ньому багато самотності та брехні на фронтах святковоі жертовності та буденноі жадібності. Але цього замало. Це було б до абсурду катастрофічно, якби Київ став моєю стелею. 

Звісно, про мої переживання можна розповісти шахтареві, що виходить із забою або наглядачці між рівнями у метро. Що ти бачив, хлопчику? Що ти знаєш про тяжке життя?

Але є відчуття, що можна ставитися до інших гідно, як до людей. Апріорі. Хоча це слово катастрофічно втрачає позиції останнє десятиліття. Як тільки вириваєшся з цього лайна хоч трішки, коли просто бачиш, що світ більший, ніж це місиво без гарячої води, переходиш кудись, де вмирають шматочки абсурдної несправедливості, де Вінник ніхто і ніколи ніким не стане, як і сотні українських артистів та ведучих, якщо не тисячі, політиків, діячів. Є відчуття, що це нереальний світ, заповідник, в якому навіть повітря інше. Я тупо задихаюся від цих умовностей, побудованих на душевній дешевості та лицемірстві, де не прийнято казати одне одному правду, що насправді є емоційною імпотенцією. 

Києве, я ненавиджу не тебе, а твої вчинки.  Це вище за мене. 

Мне нравится! Понравилось: 3
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
tsukerka    20.10.2018, 09:06
Оценка:  0
tsukerka
Есть столицы, в которых хочется жить, а есть столицы из которых хочется сбежать.
Надеюсь, ты найдёшь свою столицу...
Небо-И-Земля    20.10.2018, 01:59
Оценка:  +1
Небо-И-Земля
А як щодо The Hardkiss? Мені здається, що вони дуже круті, на рівні
Реклама