Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

11.12.18

Отредактирована 12 декабря´18 0:53 Просмотров: 163 Комментариев: 2

Що я роблю не так? Живеш, все норм, бісишся з амбіцій і бажань, потім з тобою трапляється якась херня і єдине чого ти хочеш, щоб це якомога швидше скінчилося. Я обіцяю собі більше не працювати із цією жахливою режисеркою, які б там не були гонорари. Я обіцяю собі більше не ходити на тайський бокс. Я розумію, що тренер іноді заганяється і не звертає уваги, як ми їбашимося фулконтакт з ліктями та колінами, хоча ми не професійні спортіки. І що чуваки, які важать на 10-20 кіло більше за мене тупо не відчувають свою силу, - вони виходять не спарингувати, а битися за чемпіонський титул. Але справа в іншому. Чомусь саме мене наздоганяє. Складно сказати чому - через втрату концентрації чи просто фізичну кволість. Їду до щелепно-лицевого травмпункту. Зовні все норм, але добряче болить. З якогось часу перестав користатися радянським “саме мине, почекаю до ранку”. Лише два місяці як я так само смикався між травмпунктами та поліклініками з переломом пальця. Ото з кінця вересня мов наврочили. 

Схоже, все відділення, що працює сьогодні вночі, вирішило подивитися мої знімки та підійти й попросити відкрити рота, тримаючи мене за щелепу. Це звісно добре, не можуть же всі вони помилятися. 

Перелому немає. Пронесло. Ушиб. Навіть не спухне. Просто поболить кілька днів. Наробив світлин. Їду додому. І вже зараз хочеться відмовитися від власних обіцянок. 

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Шмель1    12.12.2018, 20:23
Оценка:  0
Шмель1
хоть селфи не делали и на том, как говорится, спасибки. Тут не давно пацанёнку лобную кость проломили (получилась вмятина), так полицейские фоткали во всех ракурсах
lavandaS    12.12.2018, 07:29
Оценка:  +2
lavandaS
Я тихенько обійму.
Мовчки.
В мене гарні парфуми і характер:)
На посмішку не зазіхаю, розумію що боляче:)
Ви надто суворий до коментаторів, тому я обережно:))))
Реклама