Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

10.04.19

11 апреля´19 0:19 Просмотров: 90 Комментариев: 0

Зараз мене розриває два чуття. Перше - бажання творити і неможливість цього, в тому напряму як я хочу в вмію. Друге - бажання жити десь в іншому місті. Зараз мені комфортніше в Одесі, ніж в Києві, але я не хочу знімати тут квартиру, обживатися, бо так і помру тут: нереалізований, із нездійсненими мріями, проте у відносному комфорті. Насправді, шлях з Одеси до цивілізації значно довший, ніж з Києва. Хоча це не так суто ментально і фізично, але саме дорога зі столиці простіша. 

Сьогодні був на відкритті французької весни. Мене Іра потягнула туди. І якби вона не прикидалася дурненькою, (знаючи насправді дуже багато), бо так легше вижити її типажу дівчини із її баченням світу та оточенням, то я називав би її Гертрудою Стайн. Бо вона реально оточує себе творчими людьми майже як їхня покровителька. Вона нічим не допомогла моїй творчості, якщо бути чесним. Але її легка та беззаперечна віра у мою геніальність, якийсь час навіть мене підбадьорювала крізь мою сором’язливість. 

Я - найжахливіший тип невдахи-творця- страждальця з усіх можливих. Самі судіть - я маю гарну мистецтвознавську базу, тож в мене високий поріг самокритики, непересічний смак, та розуміння порогу, коли варто спинитися, бо це лайно, і він значно більший, ніж в Годара більшу частину його творчої кар’єри. 

Я відчуваю, але я не тварина. Тобто я можу переживати та емпатувати, але це дуже далеко від того, як іконічні джазові творці переживали свою музику, наприклад. 

І останнє - будучи мізонтропом, я обрав такий вид мистецтва, в якому не можеш творити самостійно. Мені здається, навіть архітектору потрібно ладнати з меншою кількістю людей, ніж режисеру.

Всередині я вже відклав/поховав цей проект. Я сам у цьому винен. Просто я не здатен все це організувати. Власне, це і не має робити режисер. Тож я тримаю дулю в кишені на оперпоста, на худпоста, на другого режисера. Вони просто хотіли прийти на все готове. Це дуже поширено в Одесі: так, давай знімати кіно, я готовий хоч безкоштовно. А потім коли пропонуєш проект, то всі можуть хіба що вже на майданчику... препродакшн, сонечко, вигрібай самостійно. Але винен в усьому лише я. Здається, опустив вже руки.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама