Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Панi та панове !!!

1 мая´19 20:36 Просмотров: 218 Комментариев: 4

В публічному просторі України виникла дивна ситуація. Меншість що "програла" оговталась від удару, перебуває в доброму гуморi, не соромиться свого вибору, більше того - відкрито тролить більшість, що "перемогла". А «переможці» ходять і ниють, бо, бачите, в більшості пригорає від меншості.

Людоньки, ви ж перемогли. Перемогли! Вас - в три рази більше. Ну, так і ведіть себе як переможці. Демонструйте впевненість, готовність взяти відповідальність за країну, і т.д.

А то ж що виходить. Багато "переможців" не беруть на себе вiдповiдальнiсть, раптом почали на всі боки заявляти, що голосували за Зеленського, щоб "прибрати Порошенко", і розбігаються як таргани. Мовляв, місія виконана, вмиваємо руки.

Нiт, дорогенькi!
Це так не працює. Чого ви соромитеся? Як свідомі громадяни, тепер ви повинні згуртуватися навколо свого лідера, його переможного курсу і забезпечити новому преЗЕденту таку підтримку, щоб він міг втілити свої задуми на благо всiєї України. Тому що ви не просто позбулися одного - ви обрали іншого.

От якби вибори закінчилися перемогою 51/49, то ми би ще мали право на опротестування результатів і на участь в суспільному житті. Але вибори закінчилися нашим розгромним програшом у всіх регіонах крім Львова і закордону. Тому вся відповідальність за країну тепер на вас.

Тепер ви нам покажете, як виграти війну за тижні.
Тепер ви нам покажете, як підняти зарплати вчителям до 4000 доларів в місяць.
Тепер ви нам покажете, як зменшити комунальні тарифи при збільшенні зарплат до $4k

Тепер ви нам покажете, як збільшити пенсіі, отримуючи зарплати в конвертах.
Тепер ви нам покажете, як за 5 років відремонтувати всі дороги, набудувати для всіх доступне житло і відбудувати країну.

Тепер ви нам покажете, як відмінити Роттердам+ за відсутності імпорту вігілля з рф і блокади Донбасу, як купляти дешевше в ЄС.
Тепер ви нам покажете, як ваш преЗЕдент посадить Коломойського, Фiрташа, Медведчука, Ахметова...

І ще багато різних економічних і суспільних див ви будете демонструвати, бо ви ж не "кончені прислужники шоколадного бариги"!
Бо ви ж не "вилизувателі влади, яка згнобила добровольців в Іловайську та Дебальцеві"!
Бо не ви ж "за шоколадки з Банкової відмазували «свинарчуків»"!

А тепер i правда "давайте припинемо мову ворожнечі" і спільно будуватимемо нову Україну - ви на боцi влади будуватимете, а ми в опозиції будемо конструктивно хвалить або хулить обрану вами владу.

I коли ви з честю проводжатимете Зеленського, а не зноситимете його, i при цьому не витовчете дбайливо посадженi панi Мариною коло хати тюльпани, от тодi i поговоримо. Бо ми голосували за Порошенка з готовнiстю роздiлити вiдповiдальнiсть за його курс i дiї, а ви з Зеленським шарити вiдповiдальнiсть чомусь не збираєтесь?

І ще одне! Ми не вибирали коміка шоумена на найвищу посаду, тому маємо повне право тролити і сміятися з нього всі 5 років поспіль, як він 15 років насміхався з України і українців.

Тому, піднімаємось з колін, не скиглимо і не озираємось по бокам, вперед ... А будете тупить чи ледачкувать - ми вас поправимо

З по.. зне... З увагою до Зеленоїдів,

Ваші Порохоботи ))))

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

Теги: город, зеДибилы
Мне нравится! Понравилось: 3
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
nomad458    01.05.2019, 22:44
Оценка:  0
nomad458
Кому ты свистишь?))) Расскажи это ежам. Твои ПеПошники сейчас на гоВно исходят на МЕТА и Июашке, проклиная всех и вся, предвещая армагедон, оскорбляя и баня несогласных. Это же бандерье недобитое, которое вымайданило стране войну и разруху, оставаясь с полным пузом. Беснуются...
Клава-ава    02.05.2019, 11:13
Оценка:  0
Клава-ава
не забывай, гаденыш, что Бандера - это герой Украины, но тебе недалекому выродку, с промытыми мозгами это не понять, что такое ПАТРИОТИЗМ!ибо ты рожден в ссср. Разруха, в мозгах таких как ты пенсов, не давших Украине ничего
Клава-ава    02.05.2019, 11:18
Оценка:  0
Клава-ава
но требующих, всех благ. Люмпмены херовы! Тянут Украину обратно в совок, не знающие ни одного языка, кроме русского, нигде не бывавшие далее моцквы и дрочащие на нее Малороссы - по мировозоению!
Реклама