Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

11.06.19

Отредактирована 12 июня, 23:22 Просмотров: 64 Комментариев: 2

Ми вирішили, що я постійно все знецінюю, і мені затишно у цій реакції на світ - зі своїм сарказмом, іронією, відмежуванням. І я - та людина, якій через чутливість постійно щось не подобається у мікросоціумах: від роботи до маршрутки. Це я та людина, яка відкриває люк і внутрішньо знецінює того, хто жаліється, що йому задуває під сраку. Це мої високі стандарти та глабоке утотожнення себе із проектом змушує бурчати, що знову щось не так. І через це я глибоко страждаю всередині. Через ці конфлікти з оточенням та його ставленням до мене - простіше не помічати проблему і виставляти мене «хворим», позаяк всім все ок. Тож психолог попросила мене найближчий тиждень, замість знецінювання чогось в момент захисту, фантазувати: що було б, якби я замість цього контактував.

 

Сьогодні було перше заняття з французької. Інтенсив 5 днів на тиждень, протягом 2-3 місяців. Викладачка годину розтиналася на тему історії та культури французщини і окрім як любов’ю до радянського кіно, певній повільності та неправильним вживанням слова “феномен” їй дорікнути нічим. А ще в неї дуже дружать руки, коли вона щось тримає. Страшно таке бачити, коли людина не може контролювати власне тіло. І ти розумієш, що шансів виграти немає. Питання лиш у часі. Мури фортеці все одно не витримають…

Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Гвоздичкин    12.06.2019, 10:37
Оценка:  0
Гвоздичкин
"що було б, якби я замість цього контактував". Интересно было бы узнать, как успехи. Дофантазировались ли Вы уже до воображаемой драки с товарищами, которым задувает?:)
lavandaS    12.06.2019, 09:26
Оценка:  0
lavandaS
Цікаво, перший абзац і собі подумаю:))) ні, люка не відкриваю, але страх необхідності контактувати в мене є:) але то мій страх:)))хоча ні...то жахіття:)))
Реклама
Реклама