Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

12.06.19

12 июня, 23:42 Просмотров: 51 Комментариев: 4

Стрілися ініціативною групою гільдії. Вкотре всередині переживаю якусь нестиковку. Коли плани грандіозні (і це не твої внутрішні мрії, а озвучене ЩОСЬ групою людей). Проте оцінити реальність доволі складно. Як і якість. Бо безліч речей на словах чудові, а насправді доволі посередні. І скільки разів ти підписувався на проекти подібного штибу. Тож чи варто вкладатися у це своїм часом? В цьому плані легше просто вірити в  особистостей, які роблять це все, але як знати, що вони не оманюють самих себе?

Познайомилися з другою викладачкою на французькій. Дівчина мабуть молодша за мене. Доволі активна та жива. Не нудно зовсім. Частіше б вона вела. Нас п’ятеро. Я. Дівчина середнього віку, нічим особливо не примітна. Близнючки, одна фіолетова, інша - біла. Хлопчачі зачіски і одяг (тут без батьківських комплексів явно не обійшлося). Але обидві доволі сором’язливі, мають дуже скуте мовлення (знаєш, бувають такі люди, які з напруженою щелепою всі голосні промовляють), - в цілому поки що складно якось віднести їх до якогось табору чи типу ярликів в моєму світі, які економлять час в оцінюванні людей на те, чи варто на них витрачати свій час. Сподіваюся, розкриються. І інвізібл-мен. Останній мені подобається найбільше, бо він просто не ходить.

Ну і щоб закрити тему службових романів. Колега, яка мене продинамила, схоже, зробила це через якусь вавку в голові і очікувала на якісь розмови, вмовляння і тому подібне. Тож, якщо підсумувати, все склалося найкращим чином. Я розумів, що ці “стосунки” тимчасові, ніхто нікому нічого не обіцяв, кинули мене, нікому не зробив боляче (хіба що вона сама своїми ж руками й думками). Потяг пішов зі станції далі за своїм маршрутом, кудись, куди мені пхатися не варто.

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
LeelaTuranga    15.06.2019, 05:01
Оценка:  0
LeelaTuranga
А мені цікаво, чому ти нічого не пишеш про те, що ти думаєш про саму мову... як воно відчувається, вчити її.. )
lavandaS    13.06.2019, 06:54
Оценка:  0
lavandaS
Мені цікаво, у Вас відкриті коменти:) тому поки що залишусь активним читачем:))))
lavandaS    13.06.2019, 06:56
Оценка:  0
lavandaS
Чому цікаво...саме тут зачепив опис викладача і дівчаток підлітків...цікаво, що буде далі:)
LeelaTuranga    15.06.2019, 04:58
Оценка:  0
LeelaTuranga
цікаво, чому тебе саме це зачепило.. )
Реклама
Реклама