Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

15.06.19

15 июня, 1:58 Просмотров: 38 Комментариев: 1

Одного ранку ти прокидаєшся і розумієш, що все погано. До такого тебе не готував ніхто. Ані школа, ані батьки, ані Буковськи-Кобейн-Тарантіно. Світ випльовує людей прямо в тебе. Різних. І от він ледь не вбиває тебе істотою, яка виглядає як рай, а почувається як пекло. Якою безглуздою та нісенітною була б така смерть з точки зору теології. Хіба що в маршрутці у годину пік Августин розповідав би як тирив груші. Або Карл Попер погрожував би Вінгенштейну Сантою з каміну.

Хто ми? Нас так багато, що наші душі надто маленькі, а сліди непомітні. Ми наче пух тополя. І в цьому є певна байдужість і спустошуюча від відповідальності й амбіцій легкість буття. 

-Подаруй мені свої думки, крихітко.

Ми стали надматеріальними. Раніше ми дарували вірші, касетні підбірки, привіти на радіо, автографи... Ми більше не даруємо нічого, окрім речей чи переживань, на штиб стрибків з парашутом чи подорожей - у кращому випадку. Це не матеріальне, це досвід, переживання. Але не щось... щось... внутрішнє.  

Третій день жахливо смердить місто, наче стадо корів забили. Цвітуть водорості. Вода зелена. Найближчим тижнем годі й сподіватися на щось менше за 31 градус. 

Виходжу з медитації і слухаю Буковськи. Виходжу з французької і слухаю колегу. Ми довго гуляємо, заходимо до неї. Дивимося кращий мюзикл Оноре і я йду. Бо ще вчора я знав: добре, що все закінчилося. А вже сьогодні я розумію, що не хочу ані сексу, ані кохання. Ані вампірської уваги. Я просто поважаю її і турбуюся.

Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (1)
AirNomad    15.06.2019, 07:24
Оценка:  0
AirNomad
Ну если 2:00 для тебя ранок, то это уже "белочка" после пятницы-пьяницы)))) Надо на похмел оставлять...
Реклама
Реклама