Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

04.08

6 августа´19 23:05 Просмотров: 102 Комментариев: 2

Психолог каже, що більшість імпульсів з мого підсвідомого згасають поки пройдуть перевірку надбудовами свідомості. Це так. Наприклад, я не роблю веселої фігні поки не переконаюся,  що це безпечно. Я все перевіряю. Навіть не знаю, яким чином я взагалі домігся того, щоб спробувати наркотики. А ще я не кидаюся у стосунки чи інтрижки, якщо одразу розумію, що з цього ніц не вийде. І так реально у всьому.

Але не цього разу. Кет. Дев’ять років різниці. Не без виклику суспільству, який проявляється експресивністю та позьорством. Дівчачі рожеві платтячка, кричуща помада, леопардові принти - буе... Але клепку має і доволі велику, як для свого віку, і це приємно дивує. А ще вона кураторка моїх курсів. Є у цьому щось дитяче та чудернацьке - цілуватися у коридорі під час занять. 

На тижні Ігор розійшовся з Вікою. Тобто вона його розійшла. З усієї великої тусовки з 2013 року лише дві пари дожили до сьогодні. В обох по двоє дітей. І там і там кризи і брехні. Жахлива статистика.

Натомість музей сучасного мистецтва виявився таким жахливим, що мені не лишалося нічого, окрім як півтори години цілуватися із Кет на балконі, під дощем, що з обіду не спинявся. Як школярі. Мило аж до діабету першої групи. В ній наче три різні особистості. І вони чудова. Фак. Не вистачало зараз лише закохатися, і знову в якусь дівулю.

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
lavandaS    07.08.2019, 17:21
Оценка:  0
lavandaS
Ах...один не верный минуэтт ...и все...прощай...забыт поэтт
LeelaTuranga    07.08.2019, 04:21
Оценка:  0
LeelaTuranga
Угу... скоро напишеш, що все пройшло, як завжди...
Реклама