Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Продовження культурної програми :)

5 декабря´05 1:22 Просмотров: 364 Комментариев: 1
Цього разу ходили в "Дах" на виставу з довгою назвою "Достоевский-Честерон: "Парадоксы преступления или Одинокие всадники апокалипсиса"".
Коли я сказав своєму "спонсору" в культурному розвитку - Абулафії - що не читав Честерона, і взагалі вперше чую його прізвище, вона відповіла, що це навіть краще - ніщо не псуватиме мого враження від вистави. Ги-ги. Як виявилося, не треба було взагалі нічого читати. Але про це згодом..

Для тих, хто не був: "передпокій" (не знаю, як правильно назвати - там, де ми чекали початку) являє собою досить затишний заклад, з інтер'єром "майже під старовину". Тобто, купа старовинних меблів, але гармонії мало. Втім, мені сподобалося. Як і публіка. В театр ходять в основному дівчата (особисто мені, звісно ж, сподобалось, але за хлопців сумно), дуже багато хто спілкується українською (такої великої кількості україномовних людей в одному місці я не бачив, мабуть зі шкільних років), і взагалі дуже культурні люди :).

Перший сюрприз: вистава почалася до того, як зайшов і розсівся народ. Слів не було, але дія відбувалася. Втім, особливого змісту вона не несла. Хоча, після закінчення вистави можна сказати, що двоє людей не просто ходили між декоративними стінами і зі свічками. Вони шукали істину :) - цій темі присвячена частина вистави.

Переказувати виставу не буду. Щодо змісту: не читавшим "Преступление и наказание", думаю, не складно розібратися - про головні моменти розказали дійові особи. Думаю, з Честероном те ж саме - нічого незрозумілого я не знайшов.
Все, зі змістом покінчено :). Тепер про головне - про спосіб викладення думки. Справа в тому, що з вуст акторів прозвучало дуже багато хороших філософських думок, але їх погано подали. Я не знаю, що хотів цим сказати автор (чи, може, режисер?), але актори так розжовували деякі зрозумілі істини, що я іноді відчував мало не неповагу до себе. Це єдиний мінус. Але прикрий. "Дух вулику", наприклад, ще й досі змушує мене замислюватись над речами, які режисер вклав в фільм. А тут - фіг. Немає над чим поламати голову. Все зрозуміло і просто. Актори подумали за мене, і за мене ж зробили висновки :(.

Але я не розчарований. Вистава все одно варта витраченого на неї часу.
Або я давно не був у театрі :)

<тут була фотка програмки, але я її прибрав>

P.S. під заголовком у програмці написано "интеллектуально-психологический триллер с элементами трагифарса...".
Тобто, я просто нічого не зрозумів :)
Гумористи, блін. :)
Пожаловаться
Комментариев (1)
17-009    06.12.2005, 01:00
Оценка:  0
17-009
ЯКОГО БЛЯ ХЄРА СІВ АRУМУЛЯТОР!!!
Смски твої отимав лмше сьогодні (в понеділок) блія 16-ї. Я в театрі не був більше року... Бляааааааааааа...
На ТАКЕ я б сходив...
Реклама
Реклама