Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Білецький не хоче миру – він хоче війни

9 октября´19 18:00 Просмотров: 123 Комментариев: 2
   Національний корпус Андрія Білецького вирішив не погоджуватися з рішенням влади та протистояти її спробам встановити щось на зразок перемир’я на Донбасі. Вже є наслідки.

   Наприкінці минулого тижня Білецький очолив угруповання людей, що у супереч наміру керманичів держави вирушили до пунктів розведення військ з наміром їх блокувати. Мова їде зокрема про село Золоте на Луганщині.

   Зрозуміло, що в багатьох українських містах пройшли акції проти підписання «формули Штайнмайєра». Націоналісти сприймають її як капітуляцію і тому втрачають довіру до президента та керуючої партії «Слуга народу», в якій і без того може статися розкол.

   Але ж Зеленський зробив спробу знайти шлях до припинення війни, яка несе ніякої користі в першу чергу нашому народові. Чи не намагається він виповнювати свої передвиборні обіцянки? Люди продовжують гинути щодня і хто стріляє на тому боці за великим рахунком не так вже й важливо, коли мова йде про загибель українських вояків, що є чиїмись синами, чоловіками та батьками.

   Може Білецький намагається завадити розведенню бо знає як вирішити це питання і припинити безглузді смерті людей? Чесно кажучи, поки що він говорить тільки про те, що «ветерани АТО/ООС залишаться на лінії зіткнення у Золотому до тих пір, поки керівництво України офіційно не відмовиться від ідеї відведення військ і «формули Штайнмайєра», або до повернення ЗСУ на позиції у тому випадку, якщо відведення все-таки відбудеться», наражаючи таким чином на небезпеку і своїх прибічників, і місцевих жителів, і правоохоронців, що повинні забезпечувати порядок в тому районі. Іншими словами, Білецький начебто хоче чимось допомогти, але тільки заважає.

   Більше того, спроба блокувати Золоте вже призвела до сутички ветеранів та поліції зі стріляниною. Після цього у зверненні до президента на каналі Національного корпусу на Ютубі Білецький назвав представника поліції, що відкрив попереджувальний вогонь у повітря ідіотом, та звинуватив першого заступника губернатора Луганської області Юрія Погуляйка в затриманні на блокпості. Ще й назвав Зеленського Голобородьком.

   Діюча влада, незважаючи на чисельні свої недоліки, докладає чималих зусиль щоб організувати хоч якісь переговори, але націоналістичні сили своїми діями марнують спроби пошуку напрямків вирішення проблеми.
Теги: золото, війна
Пожаловаться
Комментариев (1)
EclipsePF    10.10.2019, 22:02
Оценка:  0
EclipsePF
Все эти билецкие, хоть и на дембеле уже, но остаются военнообязанными теперь. Значит обязаны подчиняться министру МО. В данном случае это антигосударственный заговор и зрада (по ихнему)!