Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Деркач звинуватив Пінчука у пограбуванні українського народу на $29 млн

17 декабря´19 18:39 Просмотров: 80 Комментариев: 1
Слідчі структури мають розслідувати факти перерахування виведених олігархом  Віктором Пінчуком з України на користь фонду Гілларі Клінтон 29 млн у іноземній валюті. Про це заявив народний депутат України Андрій Деркач під час прес-конференції.

Він вважає, що слідство має встановити яким чином здійснювалося фінансування діяльності Фонду Пінчука. Цей проект спромігся внести $29 млн до фонду Гілларі Клінтон, що у 2016 році була кандидатом у президенти США.

Деркач наголосив, що українськимиправоохоронцями було зареєстровано кримінальне провадження, у рамках якого ним було надано факти, що мають бути перевірені. Тобто депутат просто так не здаватиметься.

Він вважає, що встановлення фактів правопорушень допоможе Америці провести власне розслідування і встановити звідки прийшли гроші, що допомогали Клінтон.

До того ж, за багатьма ознаками, Віктор Пінчук збирається покинути Україну. Він активно виводить свої активи та намагається замести сліди корупції. Він також хоче уникнути міжнародного скандалу за участю американських політиків, з якими має тісний зв'язок.

Народний депутат вважає необхідним створення групи "Стоп корупція. Друзі України". До неї увійдуть експерти, журналісти, предстаники слідчих органів.
Теги: деркач, Пінчук, Клінтон
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама