Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

66.2020

6 марта, 20:43 Просмотров: 100 Комментариев: 8

На сьогодні слідувати моді це не можливість, як, скажімо, за Античності чи Відродження, а зобов’язаність кожного. Це конвенційна штука, яка сидить настільки глибоко, що іржа рудиментарних радянських звичок є для неї домашнім пилом на фоні тривалості існування Землі.

На вулиці дещо прохолодніше. Важкий день. Майже ні з ким не контактував. Вперше за дуже довгий час не сказав і не написав нічого поганого про людей. Це здається дуже легким, але якщо відслідковувати власні жарти, відгуки та просто розмови, стає зрозумілим, що кожен із нас - Чорнобиль. Мало б бути легко всередині, але чомусь ні. Дивлюся зараз британський серіал «Клопівник»/«Дрянь». Ось якось так я почуваюся всередині.

Огидна самонеповага. Може варто віддавати себе людям, хто приймає мене таким як я є? Криворуким, неоковирним, не багатим, не успішним, з дивним голосом і проблемним норовом, який все рахує і губиться у своїх прагненнях. Поганий день.

Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
lavandaS    06.03.2020, 22:54
Оценка:  +1
lavandaS
Та пусть уж вас кто то приберет к рукам...иногда просто поражаешься шо может в хозяйстве пригодится...вот казалось неказистое маленькое ведерко..хто бы мог подумать шо оно может так упорядочить жизнь ...в холодильнике
LeelaTuranga    07.03.2020, 04:37
Оценка:  +1
LeelaTuranga
Лаванда, ты, как всегда, кьют.... ))
LeelaTuranga    07.03.2020, 21:13
Оценка:  0
LeelaTuranga
Химик только про очко пишет, ничего оригинального.
LeelaTuranga    08.03.2020, 20:28
Оценка:  0
LeelaTuranga
Так это Витя про твоё очко пишет? Аааа, вот оно что... ))
Реклама