Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

131.2020 Карантин. День п'ятдесят п‘ять

Отредактирована 10 мая´20 19:11 Просмотров: 125 Комментариев: 8

Я сиджу на проспекті перемоги. Знаєте, той шматок ближче до цирку де є алея посередині. Тут з одного боку доволі молоді дерева, які ще навіть тіні не можуть давати – одразу відчувається руку зеленбуду, – зпилює всіх до ряду: безжалісно та асиметрично. З двох боків інтенсивний рух машин. Знаєте, коли летять як скажені, бо напилися кави, а всі громадські вбиральні, включно із Макдональдсом, зачинені, тож однією рукою затискаєш сфінктер, а другою перемикаєш на дев'яту передачу. Якщо ви колись були в Європі, то пам’ятаєте, що там не літають. Це так сильно врізається у свідомість, що не розумієш, чому має бути інакше. Звісно, сьогодні машин менше, ніж зазвичай, позаяк карантин. Тож можна розігнатися навіть в обід. Можна потрясти своїми яйцами на мотоциклеті, щоб весь район чув. В Європі і правда дивує, що менше дорогих машин, ніж в нас, що ніхто не ганяє, що немає мотоциклів зі скрученою вихлопною, що немає такого потоку автівок. Бо ж є нормальний громадський транспорт, бо є обмеження у в’їзді в центр, бо є просто якийсь глузд... і немає корупції та диких грошей. Наша біда не в тому, що ми страждаємо через галас, задимленість, небезпеку, бо отримали такий ментальний спадок від агонізуючої країни, якій варто було здихнути ще у 20-х. Наша біда в тому, що нам це ок. Ми не прагнемо жити нормально всі разом. Ми прагнемо заробити бабла, щоб відмежуватися. Не їздити людським громадським транспортом чи велосипедом, а купити власну автівку. Не привести до ладу територію біля будинку, а заробити на хату, щоб відмежуватися від усіх. Чому я відчуваю себе у цій країні, наче мене постійно годують лайном? Наче довкола тільки люди, яким тупо срати на оточуючих і вони це демонструють усім: від того, що не прибирають за власними собаками до цього сраного галасу. Мені здається, я був би готовий віддавати половину своїх заробітків, тільки б все це припинилося. Проте я ніколи не зароблю стільки грошей, щоб вилікувати кожного з бидло-українців.

Мне нравится! Понравилось: 4
Пожаловаться
Комментариев (8)
Отсортировать по дате Вниз
Небо-И-Земля    12.05.2020, 19:08
Оценка:  -1
Небо-И-Земля
В Європі, може, й так, а от у Канаді і ганяють, і вихлопні спеціальні ставляють... у нашому селі я вже два "корвети" за весну бачила, не рахуючи "мерсів", "бмв", "порше" і таке інше.
Люди кругом однакові, українці ніяк не особливі)
LeelaTuranga    16.05.2020, 19:43
Оценка:  +2
LeelaTuranga
Люди не зовсім однакові, а от бензин в Канаді дешевий, також всі полюбляють жити в кредит... саме звідси величезні або дуже дорогі машини, величезні будинки і тд... )))
LeelaTuranga    16.05.2020, 19:45
Оценка:  +2
LeelaTuranga
А з цінами на бензин в Європі далеко не заїдеш... тому краще вже громадський транспорт )) Ну, і знов таки, все це було колись...., у тому минулому, до-ковідному житті, яке вже ніколи не повернеться... )
Небо-И-Земля    17.05.2020, 23:41
Оценка:  -1
Небо-И-Земля
Це зараз дешевий, коли ринок нафти обвалився, а через карантин ніхто нікуди не їздить)
LeelaTuranga    23.05.2020, 06:14
Оценка:  +2
LeelaTuranga
В порівнянні з європейськими цінами він завжди тут був дешевшим.
Небо-И-Земля    25.05.2020, 06:55
Оценка:  -1
Небо-И-Земля
А порівняно з європейськими зарплатами?
LeelaTuranga    07.06.2020, 02:33
Оценка:  0
LeelaTuranga
В мене є знайома британка та француженка. Обидві казали, що такий будинок, який вони собі купили в Канаді, вони ніколи б в житті не змогли собі дозволити на батьківщині. Обидві сюди переїхали саме з цієї причини, тут можна набагато бліьше собі дозволити )
PlGmaliBOY    10.05.2020, 16:51
Оценка:  +2
PlGmaliBOY
На 9 мая за столом обговорювали саме цю тему з друзями саме в цьому контексті, трясця
Реклама