Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

157.2020 Карантин. День вісімдесят один

6 июня´20 21:41 Просмотров: 72 Комментариев: 2

Ледве минуло два тижні, а я вже хочу розійтися. Наскільки це жахливо, якщо акцентувати на тому, що я перебірливий у стосунках і не кидаюся у прірву «просто так»? Тож це була не забаганка, а хіба що спроба. З одного боку, нам було добре, і коли я пишу добре, то це щось штибу «це був найкращий секс у моєму житті» - коли я вперше почув таке від дівчини  кілька років тому, то спочатку я думав, що в неї просто давно не було сексу, потім, що співпало, далі, що жінки прибріхують, врешті, дуже швидко зрозумів, що слова українець і гарний коханець суто історично не дуже добре в’яжуться, тому на жахливому фоні я може й нічого.

А ще ніхто нікому нічого не обіцяв. Тож чому це мене гризе, щоб просто сказати: вибач, Елейн, щось пішло не так, мені шкода, давай не гаяти час одне одного? Я не хочу брехати, не хочу терпіти, не хочу ніяковіти щопонеділка і щосереди на наших заняттях. Чому в нас так не прийнято? Чому ми морозимося або просто починаємо вести себе як скотиняки, щоб нас самих кинули? Чому в таких обставинах дівчина здається жертвою, а хлопець заручником? І хтось обов`язково лишається ображеним. Чому причини розійтися мусять бути вагомими, а не на рівні відчуттів?

Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Glory*    08.06.2020, 23:45
Оценка:  0
Glory*
Мені колись сподобалось,як хлопець чесно сказав,що ми різні, різниця у віці, поглядах і тп і тому давай просто не будемо далі гаяти час) Правда,побачення було всього одне до цього,але чудово, що подзвонив і чесно сказав.Ніяких образ.Правда,я була тієї ж думки,тому все пройшло взагалі чудово)
LeelaTuranga    07.06.2020, 02:41
Оценка:  0
LeelaTuranga
Дуже здивувалася б, якби було по-іншому..
Реклама