Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Знову "вільні"

9 июня, 0:03 Просмотров: 88 Комментариев: 0
Хтось занив, що ось спека змінила дощі,як важко дихати,перебувати на сонці...А мені це наче ковток нового життя.

Декілька місяців у 4-х стінах, то смог, то холод, то дощ, настрій майже у стадії депресії, вихід на вулицю у масці і подалі від людей. Аж ось,нарешті, послаблення карантину,весна, поїхав своїми минулими шляхами транспорт,можна зустрітись з друзями, подивитись на квітучі каштани. А тепер і тепло,та сама звична нам літня погода,сонце, літні тераси,у бочках квас біля парків..

Гуляла з подругою доріжками парку,серед зелені, у затінку, насолоджувалась розмовою та "свободою", що вже можна дихати на повні груди (звісно,не у скупченні людей), відчути промені сонця на собі. І,вже зараз,можна сказати, ми з посмішкою згадуємо те, що пережили, хоча країна ще у стадії карантину.

Як багато переоцінилось,як тепер дорожиш цим усім,самим елементарним.

У дворі, біля будинку, посіяла з місяць тому квіти.Ніколи цього не робила,але було приємно відлучитись від сидячки дома і зробити щось корисне для загалу))) Наразі, вже гарно сходять. І так приємно,що скоро заквітує клумба і,сподіваюсь, закінчиться цей карантин, і зможемо отримувати задоволення від літа і кожного прожитого дня)

Добраніч..)

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама