Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Кохання до нестями

9 июня´20 0:32 Просмотров: 105 Комментариев: 2
Підліткове кохання,мабуть, одне з найщиріших. Ще й сам не зрозумів що це за відчуття, а серце б'ється від одного погляду, щоки червоніють як піони цієї пори, думки тільки про одну єдину людину. І за що її кохаєш? Просто кохаєш і тобі в цій людині подобається все, а що не подобається, цього й не помічаєш.

У дорослому житті звідусіль все більше чую,що "побачення нагадують співбесіди", а скільки він заробляє, а чи є у неї житло у Києві,а що взагалі ця людина може. І що ж виходить на перший план? Холодний розум, а не гаряче серце. Звісно, кожній дівчині хочеться спертися на сильне чоловіче плече, бачити заможного та успішного мужчину, а хлопцям бачити хазяйновиту і красиву панянку,але яка теж не буде пасти задніх у роботі,доході та списку майна. Ось і знову цей холодний розум. Хоча,це цілковито прагматично у сьогоденні.Але чи є місце коханню,коли на вагах матеріальне...?

Хай будуть почуття, взаємні та щирі і такі, щоб їх пронести через роки, народити дітей у коханні,мати гармонію та щастя) Ти дійсно багатий, коли маєш усе це Улыбка

Теги: Кохання та сім'я
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Кудесница*    17.06.2020, 06:16
Оценка:  0
Кудесница*
Я тоже за чувства, но увы, они бывают редко особенно взаимные.
PlGmaliBOY    09.06.2020, 07:55
Оценка:  0
PlGmaliBOY
Сосочкі бубнявяця, ні?
Ти ба яка любвєобільноє, ггг
Реклама