Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Нехай це буде на їх совісті...

Отредактирована 6 августа, 1:03 Просмотров: 88 Комментариев: 0

Не надіявся, але сподівався, що цього разу не буде так, як минулі роки. Хтось докладає дуже багато зусиль для того, щоб зіпсувати настрій в цей день. Роблять вони це на протязі багатьох років, планомірно і з якоюсь маніакальною наполегливістю. Спочатку це вражало, а зараз навіть звик і вже чекаю цих сюрпризів.  

Окремих людей ніщо не зупиняє навіть чужа біда, вони ще остаточно не збожеволіли, але здається вже на грані. І я не хочу без нагальної потреби провокувати цих людей, бо вони не усвідомлюють, що роблять. Цього разу не лише мені, багатьом зіпсували святковий настрій. Можливо сподіваються на відповідну реакцію – на новий виток ескалації. Не знаю як інші на це будуть реагувати, а я не збираюся грати в ці ігри й іншим не раджу. Зараз продовжувати цю дискусію навіть без переходу на особистості – це значить нагнітати ситуацію, тобто підігравати цим провокаторам.

Вони нехай, що хочуть те й роблять, я їм не можу заборонити і не лише я, здається їм ніхто не указ. Нехай це буде на їх совісті, а я не хочу щоб вона мене мучила. Минулі рази це робилося, щоб задіти за живе і спровокувати, щоб відповів агресією на їх агресію. Інколи їм це вдавалося і я довго не міг заспокоїтися, змиритися з цією підступністю, підлістю і цинізмом. На таку ж реакцію вони розраховували й цього разу. І хотілося б відповісти цим людям, бо бачить Бог є що сказати у відповідь, але я не хочу цього робити. Не хочу остаточно псувати настрій собі й людям, його вже й так зіпсували.

Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)