Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Усе міняється, дещо до непізнаваності, але деякі речі залишаються незмінними

23 сентября, 7:55 Просмотров: 80 Комментариев: 0

Усе міняється, дещо до непізнаваності, але деякі речі залишаються незмінними. Вкотре переконався, що усе вже сказано, не раз і навіть не кимось, а тобою. Тому цього разу лише розставлю акценти – нагадаю про ще невирішені проблеми. Вкотре переконався, що свої проблеми потрібно вирішувати самому, бо ніхто за нас цьогоне зробить. На Бога надійся, а сам не зівай. Втомився від конфліктів, але якщо вони виникають, то комусь потрібно пояснювати хто і що за цим стоїть. Інакше цебудуть робити інші. Робити вони будуть на свій лад і це ніколи не припиниться. І мені можна було б зосередитися лише навирішені власних проблем, зараз багато людей так живуть. Спробував, непогано виходить, але ми живемо серед людей і окремо взята людина не може бути повністю щасливою.

Це ще не мир, до нього далеко, але в нас тут стало трохи спокійніше. Ці зміни відбуваються повільно, майже не помітно. Сьогодні часто чути про перемир’я, але не всі знають, якою ціною воно дається, а хотілося б, щоб знали і пам’ятали… Люди різні і ситуації виникають різні. Для когось усе це просто гра, а є люди, які сьогодні дійсно не розуміють що роблять. Щоб там не було, а з такими хотілося б налагодити діалог, але є інші люди, яким цей діалог не потрібен. Уперті хлопці - хочуть всіх і усе контролювати, для цього вони шукають ворогів навіть там де їх немає. Усе дуже просто, вони вже звикли бути в центрі уваги і відвикли від рутинної праці. Тому й не припиняють спроб повернути минуле – роби що хочеш, головне періодично повторювати патріотичні гасла. Вони навчилися створювати ворогів, щоб боротися з ними і отримувати за це усе, що їм заманеться. Усюди вороги влади і держави. Ти неодноразово повторював, що зараз набагато легше ніж раніше. До нинішньої влади є питання і вона ці питання вирішують, як вміє, а раніше навіть не визнавали наявності цих проблем. Я не намагаюся спихнути усе на попередників. Їх я теж розумію, бо й до них інші керували країною. То окрема історія і обговорювати її сьогодні - це невдячна справа. Час усіх розсудить. Колись непримиренні вороги стають опонентами чи навіть союзниками. Політики сваряться, миряться, а ти візьми влізь, то вже не вилізеш з тої політики. От і мені поки що не вдається цього зробити, знаходяться ті, хто постійно тягне назад. Дотягнутися до рівня інших вони не можуть чи не хочуть, от і намагаються опустити до свого рівня. Відповіді, які даю можливо не всіх, але багатьох влаштовують. Усім все зрозуміло, а от окремі люди й далі гнуть свою лінію. Самі вони не висовуються, а є ті кому однаково, саме з їх допомогою й намагаються “опустити цю планку”. Все міняється, а ці люди не хочуть відмовлятися від своїх звичок. Так чи інакше, але все маєбути по-їхньому.

Маніпуляція успішна в умовах "демократії шуму", коли людину приголомшують потоком нікчемних повідомлень, і вона не може зосередитися на тій проблемі, з якої повиннавиробити точку зору. Не може зосередитися - змушена хапатися за підсунуте їйтрактування. Знову безбожно крадуть час, шум, нікчемний гам, не дають зосередитися. Намагаються заштопорити на чомусь, щоб не обговорити і вирішити проблему, а щоб з кимось посварити. Або навпаки підганяють, щоб не обговорювати болючу їм тему. Маніпуляція багато в чому зводиться до того, що людям пропонують таке трактування проблеми (протиріччя), яке віддаляє від суті. Підсовують свої варіанти вирішення проблем. Пройде - добре, вони молодці, а ні у всьому ти винуватий. Розкажеш в чому проблема – поставиш діагноз. Вони вчепляться за це, розвинуть тему, а з тебе знову дурня роблять. Згадають чи навіть вигадають щось і мусолять це безперервно.  Намагаюся не нападати на людей за те, що вони використовують тактику, яку всі вважають незаконною - відокремлюю людей від проблеми. Намагаюся дослухатися до думки людей, але завжди зважаю на ризики і можливі наслідки.

Двобій волі - не припиняються спроби: вплинути на твоє судження, поставити у незручне становище. Є цілий ряд тактичних прийомів і хитрощів, за допомогою яких люди можуть одержати перевагу в переговорах. Деякі з цих прийомів відомі усім. Їхня шкала широка - від ошуканства і образ, якізавдають психологічних збитків, до різних форм натиску. Вони можуть бути незаконними, неетичними чи просто неприємними. Їхнє застосування має на меті досягти якихось істотних перемог у непринциповому двобої волі. Така тактика може бути названа торгом вивертів.

Наближаються нові вибори, люди внизу роблять те ж саме що й політики вгорі, швидко вчаться. На місцях теж продовжується пошук крайніх. Кожен хоче щоб його слово було останнім. На існуючі повсякденні проблеми накладаються й проблеми, які спровокував карантин. Переживемо ми і вибори, і карантин, і взагалі життя в країні колись нормалізується. Потрібно нагадувати людям, що після карантину усе стане на свої місця і ми знову заживемо нормальним життям. Головне не забувати про це, бо вибори минуть. Хтось переможе, хтось програє, але не все, політики навчилися перестраховуватися. Прості ж люди мають дбати, щоб не втратити те, що мають. Люди нарешті починають розуміти, що за їх свідомістю і майном йде полювання. Усім усього, як обіцяють політики, ніколи не вистачить. Йде боротьба за місце під сонцем, кожен хоче влаштуватися зручніше і комфортніше, часто за рахунок інших.

Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама