Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Стрес знижує здатність визначати пріоритети і приймати правильні рішення

2 октября´20 23:37 Просмотров: 79 Комментариев: 0
Зі стресом, в тій чи іншій мірі, упродовж життя стикалася кожна людина. Є три стадії стрес реакції: стадія тривоги, в якій відбувається мобілізація сил організму, стадія опору і стадія виснаження, яка виникає при занадто сильній або тривалій дії стресу, а також у тому випадку, коли адаптаційні сили організму ослаблені. На цій стадії стрес реакція приймає хворобливий характер, формуються патологічні стани, такі, як депресія, неврози, загостюються хронічні хвороби... Важливо відмітити: проведені дослідження дозволяють зробити висновок про те, що характер реагування на стрес лише частково обумовлений спадковими чинниками і значною мірою залежить від самої людини - рівня її знань, способу життя і поведінки.
Сигнали про те, що ви знаходитеся під дією надмірного стресу, можуть бути самими різноманітними: від загального погіршення здоров'я до фізичного болю. Діапазон цих симптомів настільки широкий, що часто люди не сприймають їх як сигнали стресу. До них відносяться емоційні реакції, приміром, неадекватне, завищене реагування на дрібні проблеми, надмірна дратівливість, а також переїдання або відсутність апетиту, відчуття постійного занепокоєння, нездатність розслабитися.
 Сильніший стрес може порушити сон і працездатність. У багатьох людей, які перебувають під впливом подразників знижується здатність визначати пріоритети і приймати рішення, вони підходять до вирішення проблем з меншою упевненістю і роблять більше помилок. Стресова ситуація може, проявитися у фізичних симптомах: головного болю, порушення травлення, болях в потилиці і спині, появі виразок, м'язових спазмах. Проте практика свідчить: яким би не був ваш стан (невроз, депресія, тривога), з цим станом можна і треба боротися.
Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)