Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

З ними важко, без них ніяк...

17 октября, 2:12 Просмотров: 62 Комментариев: 0

 

За останні кілька років в нас сформувався великий прошарок людей, в яких бажання не співпадають з можливостями. Є бажання жити за стандартами розвинених країн, а можливостей поки, що немає. Люди хочуть жити так, як там, а важко працювати, як там вони не вміють чи не хочуть. От і намагаються вони за чужий рахунок компенсувати різницю між своїми бажаннями і можливостями. Шукають шляхи, придумують різні схеми, як казав один герой: відносно законного збагачення. Основна ідея - з нами важко, без нас ніяк, вони нас і рятують, і годують… Тому всі мають поблажливо ставитися до усього, що ці люди роблять. А якщо називати речі своїми іменами, то вони нас просто шантажують. Самі створюють проблеми, а тоді беруться за їх вирішення. Шукають і створюють ворогів, щоб боротися з ними, але звичайно ж не просто так, а за винагороду. Зараз почали розкривати ці схеми, ловити їх на брехні, але люди нізащо не хочуть відмовлятися від такого способу життя. Їх ловлять на одній брехні, вони створюють нові схеми, нові проблеми, нових ворогів.

Кажуть: якщо ти не контролюєш усе, то ти не контролюєш нічого. Це про бізнес, бо в нас інколи люди, які контролювали кілька відсотків акцій могли створювати великі проблеми для усього бізнесу. Часто їх діяльність фінансують конкуренти, які зацікавлені у стримуванні і блокуванні – це дешевше ніж конкурувати прозоро, за усіма правилами ведення бізнесу. Інколи це все закінчувалося навіть захопленням – рейдерством, про яке я вже згадував. Щось схоже відбувається з політиками і активістами, які комусь заважають. Тільки людина піднімається на певний щабель чи починає обговорювати болючі для когось теми одразу ж зявляються ті, хто починає створювати проблеми. Усе дуже просто, знаходять тих, кому нема чого втрачати і пропонують їм ось таку брудну роботу. Розумніші зважують усі за і проти – ризики і вигоди й теж інколи за це беруться, але обережно і при небезпеці припиняють свою діяльність – затихають. Найактивніше ці люди проявляють себе коли виникає хаос, який вони інколи самі ж провокують, чи вакуум влади - у перехідні періоди, так як от зараз, перед виборами. Вони діють за принципом – переможців не судять. Переможуть вони чи ні, над цим вони рідко задумуються. Є можливість вірвати, вони намагаються нею скористатися.

Останнім часом ось такі бізнесово-політичні схеми почали приживатися на побутовому рівень. Якщо в бізнесі це все робиться арміями професіоналів - на межі дозволеного, то на побутовому рівні цієї межі майже не існує. Застосовують кнут і пряник - готові на все, за співпрацю обіцяють усе чого душа забажає. Але не хочуть відмовлятися від можливості залякувати і шантажувати. Вони вирішили, що за будь яку ціну потрібно усіх і все контролювати і нізащо не хочуть від цього відмовлятися.

Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)