Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

289.2020

Отредактирована 19 октября, 0:03 Просмотров: 58 Комментариев: 0

Зимно, тож в інтер’єрах стало повно люду. Чекаю на режисера, у найбільш гіпстерському місці Києва, в житті там не був, бо серед концентрації подібного люду починає тягнути над кадиком, наче солодкого пережерти ненароком. Мусимо з ним обговорити проект, запізнюється, а я думаю лиш про те, що сплю з його колишнею, яку він так і не відпустив. Вона каже, що це лише секс, і їй не потрібні стосунки, проте поводиться так, наче саме це їй і потрібно. Тим не менш, якщо я скажу, що мені хотілося б стосунків, вона мене відправить. Але чи потрібні мені стосунки? Ох ні, цього лайна занадто багато в моєму житті на сьогоднішній день. Чи міг би я сказати йому, що в мене з нею інтрижка? А нащо? Кому від цього не було б гірше? Та й ми ніколи не були з ним друзями. Сиджу весь у цих думках і довбаному білому тренчі сусіда; як завжди, під час переїзду, я викинув частину речей повний впевненості, що до наступного сезону зароблятиму багато і легко дозволю собі гарні лахи, не задумуючись про ціну; натомість в цьому місці у цьому вбранні я виглядаю як інкубаторський. 

Відчуваю чийсь погляд на мені. Здалеку. Це Аполінарію. Виглядає жахливо. Вся така висаджена. Її подружка теж. Пару хвилин перед тим вони побачили чергу за кавою, зайняті всі місця (або ж відсутність на тих місцях когось конкретного), розчаровано жахнулися, і пішли за гаражі. Після своїх найгірших бедтріпів я виглядав на ранок краще. Ми не знайомі. Вона навчалася в одній групі з моєю подругою на дикторському. Потім її кар’єра пішла вгору. В неї завжди був такий образ чистої правильної дівчини. Що вона тут робить у цьому сраному дутіку та синцях під очима?

Знаєте, що лажово у тому, коли зраджуєш? Не те, що ти мудак, і не те, що відчуваєш себе заручником якогось твору, не маючи змоги визволитися. Не те, що внутрішньо ти наче ведмідь, що стряг у капкан. Ні. А те, що це вимагає доволі багато енергії і часу.

І ще один жахливий інсайт на сьогодні: 

Я зрозумів, що не вмію вимикати локатори оцінки і пасивного пошуку. І це жахливо. Наче ти орендуєш квартиру, тебе не все задовільняє, тож ти звертаєш увагу на інші квартири. Постійно. -Ой, вибачте, а де ви купували ці шпалери, у вас чудове біде, а можна тут пожити?

Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама